Personel pokładowy – PLL LOT

Tagged: 

This topic contains 706 replies, has 208 voices, and was last updated by  Yarek yarkiewich 1 week, 5 days ago.

Viewing 15 posts - 511 through 525 (of 707 total)
  • Author

Klaudia
    Member

A czy może do kogoś już się odezwali po rekrutacji 28.12?

Milo
    Member

Do mnie odezwali się w niedzielę mejlowo i z info, ze szkolenie zacznie sie w lutym.

Anonymous

Kochani, moglibyście napisać jakie mieliście zadania w grupach? Tutaj albo na priv, tak mniej wiecej, proszę 🙂 🙂

Anonymous

Dajcie znać jak do kogoś się odezwą po dzisiejszej rekrutacji 🙂 Pozdrawiam

Marcin
    Member

Chodzi Ci o spotaknie czy o to czy dzwonili do kogos?

Anonymous

Chodzi mi o maila z propozycją współpracy 🙂

Konrad
    Member

Ja dostalem dzisiaj 😉

Anonymous

Ja tez!!!!

Paulina
    Member

kiedy macie wyznaczony termin szkolenia?

Lukasz88
    Member

MonikaMarta, Konrad, napiszcie proszę jak było na rozmowie? O co pytali? Po jakim czasie od wysłania aplikacji się do Was odezwali? Ile dni po rozmowie dali Wam znać, że zapraszają na szkolenie i jakie terminy szkoleń Wam zaproponowali? Pozdrawiam. 🙂

Agata
    Member

Ja też dostałam maila z propozycją 🙂 Szkolenia ma się zacząć 26 lutego, maila z zaproszeniem na rozmowę dostałam 3 dni po wysłaniu CV a odpowiedź po spotkaniu rekrutacyjnym następnego dnia.

Anonymous

Kto na szkolenie 12.02? Może jakas grupka na fb? @lukasz88 mnie zaprosili na rozmowę w styczniu a CV wysylalam w pazdzierniku… a propozycje wspolpracy wyslali 3 dni po rozmowie 🙂

Lukasz88
    Member

@agata @monika Marta dziękuję za odpowiedź. Czyli jest nadzieja, że się jeszcze do mnie odezwą. Ja wysłałem CV 12 stycznia i do teraz cisza. Kochani, życzę Wam wspaniałego i i owocnego szkolenia. Niech Każdy z Was, po szkoleniu dostanie propozycję pacy. Trzymam za Was kciuki! Powodzenia!

maR2-D2
    Member

Hej mam pytanie czy wiecie ile wynosi srednia pensja w locie? I czy przed szkoleniem podpisuje sie jakas lojalke?:)

Agata
    Member

Jak ktoś się dostanie na szkolenie 26 lutego niech da znać, trzymam kciuki! 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up