Personel pokładowy – PLL LOT

• This topic has 746 replies, 8 voices, and was last updated 2 months ago by Kamil.
Viewing 12 posts - 736 through 747 (of 747 total)
  • Author
    Katarzyna Z
    Participant

Hej, złozyłam CV przez portal i po kilku dniach do mnie zadzwonili 😉

Anita Jakubiak

Też składałam przez portal ale moja aplikacja wciąż jest nieotwarta 🙄 no trudno, mam nadzieję że i do mnie się w końcu odezwą, a Tobie życzę powodzenia! ♥️

Kamil

Katarzyna Z
    A powiesz nam czym mogłaś ich tam tak zaciekawić? Jakieś specjalne umiejętności, haha?

Anita Jakubiak

Czy ktoś dostał zaproszenie na spotkanie 18.12?

Daria Magiera

@Anita Jakubiak ja dostałam:) Znajdźmy się na fb:D Daria Magiera, zdjęcie z czerwonym lampionem

olga89

Hej dziewczyny 18.12 to jakiś dzień otwarty czy zapraszają tylko te osoby które aplikowały. W jaki sposb aplkowałyście, że dostałyście zaproszenie ? Składałyście CV na stronie LOTu ? Czy jakiejś innej ?

Arleta

@olga89 Hej ja aplikowałam przez pracuj.pl jak i przez stronę LOTu. Otworzyli moje CV tylko jak wysłałam przez ich stronę, ale z tego co się dowiedziałam od osób z rekrutacji to różnie. Zazwyczaj na rekrutację zapraszają osoby, które aplikowały.

Anna
    Participant

@dariamagiera @anitaaaaa Hej dziewczyny! I jak tam rozmowa? Ja zostałam zaproszona na 7.01 i chciałabym dopytać jak było, jak to wygląda? 🙂

Karolina
    Participant

@Anna Jak poszła Ci rozmowa? Może Ty nam coś przybliżysz 🙂

Konrad
    Participant

Mógłby mi ktoś wyjaśnić różnice między aplikowaniem online a przyjściem na rekrutacje (jeśli prowadzą ) ?
    Czy odrzucenie online wiąże się z 6 miesięcznym banem tak jak odrzucenie na rekrutacji?
    Jeśli dobrze rozumiem to na rekrutacji wybierają osoby które fizycznie tam są i odbywają z nimi rozmowę face-to-face, a rekrutując online wybierają osoby które zaciekawiły ich swoim cv ? Dobrze rozumiem ?

• This reply was modified 2 months ago by Konrad.
    Karolina
    Participant

Aplikujesz online. Jeżeli spodoba im się Twoja aplikacja, zadzwonią do Ciebie i zaproszą na rekrutację 🙂

• This reply was modified 2 months ago by Karolina.
    Kamil
    Moderator

Temat został założony 6 lat temu, zawiera już 50 stron i ciężko znaleźć tu jakieś informacje. Jeżeli macie jakieś ogólne pytania dotyczące LOTu, polecam założyć swój temat w dziale “Tradycyjne linie lotnicze” -> “Polskie Linie Lotnicze LOT”. Jeżeli chodzi o rekrutację, zakładajcie nowe tematy w “Oferty Pracy Cabin Crew”. Zadbajmy o porządek na forum.

The topic ‘Personel pokładowy – PLL LOT’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up