Personel pokładowy – PLL LOT

Viewing 9 posts - 736 through 744 (of 744 total)
  • Author
    Katarzyna Z

Hej, złozyłam CV przez portal i po kilku dniach do mnie zadzwonili 😉

Anita Jakubiak

Też składałam przez portal ale moja aplikacja wciąż jest nieotwarta 🙄 no trudno, mam nadzieję że i do mnie się w końcu odezwą, a Tobie życzę powodzenia! ♥️

Kamil

Katarzyna Z
    A powiesz nam czym mogłaś ich tam tak zaciekawić? Jakieś specjalne umiejętności, haha?

Anita Jakubiak

Czy ktoś dostał zaproszenie na spotkanie 18.12?

Daria Magiera

@Anita Jakubiak ja dostałam:) Znajdźmy się na fb:D Daria Magiera, zdjęcie z czerwonym lampionem

olga89

Hej dziewczyny 18.12 to jakiś dzień otwarty czy zapraszają tylko te osoby które aplikowały. W jaki sposb aplkowałyście, że dostałyście zaproszenie ? Składałyście CV na stronie LOTu ? Czy jakiejś innej ?

Arleta

@olga89 Hej ja aplikowałam przez pracuj.pl jak i przez stronę LOTu. Otworzyli moje CV tylko jak wysłałam przez ich stronę, ale z tego co się dowiedziałam od osób z rekrutacji to różnie. Zazwyczaj na rekrutację zapraszają osoby, które aplikowały.

Anna
    Participant

@dariamagiera @anitaaaaa Hej dziewczyny! I jak tam rozmowa? Ja zostałam zaproszona na 7.01 i chciałabym dopytać jak było, jak to wygląda? 🙂

Karolina
    Participant

@Anna Jak poszła Ci rozmowa? Może Ty nam coś przybliżysz 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up