Porad kilka o rekrutacjach :) (dłuuuugie)

Cabin Crew 24 – Cabin Crew Jobs – Cabin Crew Forum Forums Po Polsku Oferty Pracy Cabin Crew Porad kilka o rekrutacjach :) (dłuuuugie)

This topic contains 126 replies, has 58 voices, and was last updated by  Wiktoria 9 months, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 127 total)
  • Author

Kiss-and-fly
    Member

<cite>@martini_marti napisał(a):</cite>
    To i ja mam pytanie…. Czy jeśli mam blizne na czole to jednoznacznie będę odrzucona w arabskich liniach??? Niby nie rzuca się w oczy i przeważnie dopoki komuś nie zwrócę na nią uwagi, to jej nie widzi… no ale jednak jest… A skoro przyglądają się na rekrutacjach tak dokładnie to może marne szanse….? Macie jakieś doświadczenia…?

Nie moje to doświadczenie, ale mam koleżankę która lata ładnych kilka lat, i poszła sobie kiedyś na rekrutację do EK. Podczas face-to-face rekruterka zapytała ją o bliznę na czole, a ona z wielkimi oczami “excuse me, what?”. Historia była taka że jako dziecko miała wypadek mały, blizna się jej ostała i w zasadzie sama o niej zapomniała i nikt jej nie widział. Oprócz rekruterki….

• This reply was modified 4 years, 11 months ago by  Kiss-and-fly.

Faaaaaćka… :/ Rozumiem, że nie przeszła rekrutacji, ale czy przez blizne to nie wiadomo?

Traveler
    Member

Dobrze by było podpiąć ten temat :>

Claudia
    Member

Miło było oddać się tak szczegółowej lekturze 🙂 Bardzo dziękuję. Zobaczymy co i jak…w najgorszym wypadku przekonam się na “własnej skórze” jak taka rekrutacja wygląda 😉

Bernadette
    Member

A czy te badania można zrobić wszystkie osobno w swojej miejscowości? Czy tylko w Warszawie? I czy one mają jakiś termin ważności?
    I jeśli chodzi o wzrost, jak to wpisać w CV? Wagę też, czy wystarczą zdjęcia?

• This reply was modified 4 years, 10 months ago by  Bernadette.

Traveler
    Member

Zależy jaka linia lotnicza. Jedne zlecają to w konkretnych przychodniach dla innych nie ma znaczenia gdzie je wykonasz i kto je podpisze.

Ola
    Member

Witam ponownie,

ma kilka pytań odnośnie rekrutacji do Global Jet. Napisałam już je w wątku dotyczącym tej linii, jednakże do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi. Mam nadzieję, że tutaj ją dostanę. Po pierwsze, wyżej wspomniana linia prosi o CV w języku angielski po czym podaje, że trzeba dopisać polską klauzulę. Jak mam to rozumieć? Można tak zrobić, że CV jest napisane w jednym języku a klauzula jeszcze w innym? Poza tym jak mam podać wzrost? Jeśli moje CV składa się z sekcji: dane osobowe, profil osobisty, wykształcenie, historia zatrudnienia to gdzie mam je podać?

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Traveler
    Member

Znaczy to, że wspomagają się w rekrutacji kimś z Polski, to będzie robił pre-selekcję dla nich. Zamieść taką klauzylę o jaką proszą.

Bernadette
    Member

Cześć, czy mógłby mi ktoś napisać jak to jest z tą wadą wzroku?
    Noszę soczewki kontaktowe i od pół roku mam dokładną wadę w obu oczach -4 (soczewki -3.75) + astygmatyzm, czy to automatycznie wyklucza mnie od zostania stewardessą?

sonja
    Member

Bardzo ciekawie napisane, czytałam z przyjemnością 🙂
    i oczywiście pomocne… sama zauważyłam kilka rzeczy, które muszę w sobie poprawić do następnej rekrutacji.
    Dziękuje i pozdrawiam 😉

cabinello
    Member

Witajcie. Jestem tutaj nowy a nie chcę siać zamętu i przeszkadzać, niestety nie znalazłem odpowiedniego tematu. Mam jedno zasadnicze pytanie : Wykształcenie: do tego by zostać Cabin Crew potrzebuje wykształcenia średniego czy średniego maturalnego ? Powiem szczerze że zawaliłem część z matematyki i trochę mi to popsuło plany związane z lotnictwem a nie wiem czy jest sens gdziekolwiek się wybierać ze średnim bez matury. Oczywiście to że nie mam matury nie oznacza że jestem totalnym bezmózgiem aczkolwiek papierek w świecie aktualnie bardzo ważny.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedź 🙂

asia8564
    Member

Skopiowane z innego forum cytuje ‘Wsyzstkie linie z jakimi sie spotkalem wymagaly ukonczonego high school/szkoły średniej. Jesli gdzies biorą bez tego to nie wiem. Nie spotkalem się.’

cabinello
    Member

asia8564. Szkołę średnią ukończyłem ale matury nie mam, i nie mam pojęcia jak się na to zapatrywać.

Traveler
    Member

Obstawiam zdaną maturę.

cabinello
    Member

Dzieki Elor. Czyli najpierw matura a pozniej coś próbować, no cóż zaczekam. Pozdrawiam

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up