Porad kilka o rekrutacjach :) (dłuuuugie)

Cabin Crew 24 – Cabin Crew Jobs – Cabin Crew Forum Forums Po Polsku Oferty Pracy Cabin Crew Porad kilka o rekrutacjach :) (dłuuuugie)

This topic contains 126 replies, has 58 voices, and was last updated by  Wiktoria 8 months, 4 weeks ago.

Viewing 7 posts - 121 through 127 (of 127 total)
  • Author

1.Zapewne rekrutacja do Oman Air wiąże się z przeprowadzką, z tego też powodu, nie może być moim targetem. Ale sam proces rektutacji to zawsze jakieś doświadczenie i sprawdzian.
    2.Właśnie widzę, że mocno uproszczony; ). Ja mam takie podejście, by zachować równowagę między chęciami i zaangażowaniem, a wymaganiami. Nie postawiłam sobie za cel, by zostać Flajt Atendantem za wszelką cenę,(mam też inne zainteresowania( czasem aż nie mogę się zdecydować w którą stronę podążyć) Można mieć swoje wymagania, jeśli jest się w stanie dać w zamian coś, czego nie mają inni kandydaci. Jak się zgodzą na lepsze warunki dobra moja, jeśli nie, godzę się na pierwotne albo rezygnuję. Moje refleksje są właśnie takie, by nie pragnąć czegoś tak bardzo by godzić się na wszystko, zwłaszcza gdy Nam to nie pasuje. A niektóre rzeczy wychodzą dopiero na rozmowie. Co innego gdy wymagania i warunki sa podane od razu. Nie przeszkadza mi to, że nie wybiorą mnie tylko 499 innych mniej “roszczeniowych”:)
    3. Czym się teraz zajmujesz, co budzi taką nieprzeciętną satysfakcję ; )?

Widzę, ,że jesteś tutaj dla wszystkich niemalże cabinowym guru ; )

lukaasz
    Member

Zanim zacząłem latać pracowałem w 5 różnych zawodach i żaden z nich nie dał mi tyle satysfakcji co cc chociaż mam 30+ lat. Może dlatego że widziałem różnicę pomiędzy byciem “przynieś, wynieś, pozamiataj, przepraszam że żyję” w liniach “arabskich” a dobrym polskim czarterem z wesołą gromadką “last minute, hurgada, all inclusiv, za 500zł”, albo dlatego że wracam do domu i nie muszę martwić się o to co było w pracy i denerwować terminami których nie zdążę zrobić dotrzymać, ewentualnie dlatego że nie jestem w gronie psiapsiułek dla których jedynym tematem jest “kto, z kim, gdzie” i chociaż latam z tymi samymi ludźmi ponad 2 lata wcale mi się nie znudzili.

Nie jestem pewien skąd wziął Ci się widok 50 latka z wąsem i obcisłym mundurkiem (ok, wiem skąd, ale obiecałem koleżance że przez jakiś czas nie będę po nich jeździł). Znam kilka cc około 50 które/którzy wyglądają godnie i ujmy tej pracy nie przynoszą.

padmeamidala
    Member

@Elor

Z twoich opisów wynika, że najlepszy pracownik to taki, który jest bezwolny, zawsze na skinięcie, nie zadaje pytań i daje sobie wejść na głowę pracodawcy 🙂

Różyczka
    Member

Czy ktoś z was orientuje sie czy do Emirates mozna sie dostac bedąc mężatką?

Zofia
    Member

Wydaje mi się, że tak, aczkolwiek pewnie dosyc kopotliwa przeprowadzka razem itd, ale na pewno nie niemożliwa

A czy orientujecie się czy w najbliższym czasie, czyli początek wakacji, można liczy jeszcze na jakiekolwiek rekrutacje z bazami w PL?

Wiktoria
    Member

A czy wiecie może jak wygląda rekrutacja do https://www.esky.pl/linie-lotnicze/al/lh/lufthansa ? Dla mnie byłaby to bardzo prestiżowa praca w takich liniach.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up