Qatar Airways

This topic contains 74 replies, has 34 voices, and was last updated by  Karolina Olbryś 7 months ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 75 total)
  • Author

Natalia
    Member

@elissa, Qatar to inaczej “nic nie wolno” 😀 Jesteś non stop obserwowana, wszędzie mają kamery, 12 godzin przed rejsem nie możesz opuszczać pokoju, powrót do hotelu przed godziną 22, w jednym budynku kobiety, w drugim mężczyźni…

Elissa
    Member

Are You kidding???

Kris
    Member

@elissa, Qatar Airways to więzienie.. Złota klatka, w której raczej nie będziesz szczęśliwa

Elissa
    Member

Thanks for the true.

Sooo I will start thinking about Emirates 🙂

Mateusz
    Participant

@dianeczka, I think you should just go to the Emirates 🙂

Dianeczka
    Member

@elissa: Kris is right. Qatar is really strict. So, if you know that you are someone who cannot live under a lot of rules, you should reconsider. My friend is there and she says that she likes the job. But she can tolerate it because it is in her nature to be submissive.

@meteo: Thanks. I decided that maybe just Emirates is for me. Polish women are really gorgeous, so I will definitely have to bring my ‘A’ game. 🙂

Karolina
    Member

Czy ktoś ze śląska robił badania dla QR i mógłby mi polecić okulistę, który wykona badanie wzroku i wynik poda w systemie 20/20?

Kiss-and-fly
    Member

Agga
    Member

Can anyone tell me how looks interview in Quatar? I mean if they can offer me job right after Recruitment Event? 😉

Ilonkos
    Member

Witam. Potrzebuje Waszej pomocy i porady. Zarejestrowałam się online na Qatar Airline aby otrzymać zaproszenie na 10.11.2013 do Krakowa, cały czas jednak mój status aplikacji to “Assessment Centre:”. Jak to rozumieć? Czy oni przysyłają zaproszenia na open day’e? Otrzymał ktoś z Was zaproszenie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

lotniczka
    Member

Czy ja dobrze rozumiem,że Qatar chce, aby kobiety na rekrutacje przyszły bez pończoch?! “No stocking ” napisane w wymaganiach. Wtf ?:)

Traveler
    Member

Norma. Patrzą na skórę na nogach, poukrywane tatuaże, blizny itp. Przychodzą laski z 30 cm tatuażami, zamalowanymi jakimis korektorami. Pod pończochami można to przeoczyć.

Karolina
    Member

i tak nic sie nie ukruje, bo po tym jak dostaneisz robote badaja cie na nowo u swoich lekarzy i rozbieraja do naga – niby do badan a lekarz wypytuje o akzdy pieprzyk, nie wspominajac jzu o tatuazu. Zadnego tatuzau nie zaakceptuja, wiecv jeli amsz taki ze jest widoczny to lepiej wogole sie nie wyglupiac i nei tracic kasy na badania a potem wracac do domu …

Karolina
    Member

zaproszenie powinni wyslac na maila, ja po zarejestrowaniu sie na ich strone dostalam zaproszenie z dokaldna data i miejscem !

Traveler
    Member

No ja wiem, że się nie ukryje, przecież tam pracowałem 😀 ale ludzi i tak odwalają szopki i nie przynają się aż do momentu badań w Doha liczać, że może ich nie odeślą 😀 ale to jest Qatar, były akcje ze całą grupe szkoleniową zwalniali jednego dnia 😛 nie ma przebacz 😀

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up