Rekrutacja Enter Air 2016

This topic contains 92 replies, has 31 voices, and was last updated by  MonikaMarta 2 days, 8 hours ago.

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 93 total)
  • Author

olkaaa
    Member

Agata, ja czekałam na odpowiedź ponad dwa tygodnie

Paulina
    Member

Ja tez czekałam na odpowiedz jakies 2tygodnie,droga mejlowa dostałam zaproszenie 🙂

Agata
    Member

Czyli ja powinnam sie spodziewać odpowiedzi na koniec miesiąca. Mam nadzieję, ze wszystko pójdzie dobrze ^^

Jak bedziecie juz po rekrutacji, to piszcie co i jak, jakie wrażenia 🙂

Alina Nowak
    Member

olkaaa dziękuję za odpowiedź 😊
    Powodzenia na rozmowach!
    Dajcie znać jak wam poszło, jakie wrażenia….

Agata
    Member

Dziewczyny, a czy orientujecie się może, czy jeszcze jakieś linie szukają stewardess tylko na okres letni? Wiem o Travel Service, ale oni szukają do Katowic, a mnie interesuje tylko Warszawa.

Czy jest sens wysyłać aplikacje do linii typu Wizzair z zaznaczeniem, ze interesuje mnie tylko summer job? Czy któraś z Was tak robiła?

Sandra
    Member

Agata ja wysyłałam swoje zgłoszenie w połowie stycznia, więc tak po miesiącu dostałam meila z zaproszeniem na rozmowę 🙂

Alina Nowak
    Member

Agata Travel Service bierze na okres od marca do końca października, więc jeśli studiujesz to może być problem
    Small Planet jeszcze niedawno szukała na okres letni. Oni mają kilka baz,.więc możesz sprawdzić

Czy ktoś wybiera się może na najbliższą rekrutację w dniu 04.03.17?

Paulina
    Member

<cite>@kinga-sluzynska napisał(a):</cite>
    Czy ktoś wybiera się może na najbliższą rekrutację w dniu 04.03.17?

Najprawdopodobniej ja 🙂

Sandra
    Member

Ja pewnie też będę ! 🙂 Jadę z Trójmiasta. Na którą godzinę macie rekrutacje ? 🙂

Paulina
    Member

<cite>@sandrus246 napisał(a):</cite>
    Ja pewnie też będę ! 🙂 Jadę z Trójmiasta. Na którą godzinę macie rekrutacje ? 🙂

Na 11:)

Sandra
    Member

Ooo to tak jak ja , też mam na 11:00 ! 🙂 hmm a ktoś może się orientuje jak to jest ? w sensie jest jakaś grupa ludzi na 11:00 i wszyscy razem wchodzimy do sali i jest I etap rekrutacji czyli prezentacja swojej osoby czy każdy z osobna ? 🙂

Paulina
    Member

Ooo to tak jak ja , też mam na 11:00 ! 🙂 hmm a ktoś może się orientuje jak to jest ? w sensie jest jakaś grupa ludzi na 11:00 i wszyscy razem wchodzimy do sali i jest I etap rekrutacji czyli prezentacja swojej osoby czy każdy z osobna ? 🙂

Jeżeli będzie tak jak w grudniu kiedy ja byłam na rekrutacji to tak,najpierw wchodziło się do jednej sali,gdzie dwóch pracowników opowiadało o firmie,w między czasie dostał każdy swój numerek i według tych numerków wchodziliśmy do innego pokoju,gdzie były trzy Panie z komisji i tam miałaś swoją minutę,aby opowiedzieć coś po angielsku o sobie 😉

Sandra
    Member

Paulina, a wiadomo Ci coś bardziej szczegółowo na temat dalszych etapów rekrutacji? np. jeśli są scenki to jakiego rodzaju, czy tylko z komisją czy z innymi uczestnikami, co w jakich językach jest itd. ?? 🙂

Paulina
    Member

Paulina, a wiadomo Ci coś bardziej szczegółowo na temat dalszych etapów rekrutacji? np. jeśli są scenki to jakiego rodzaju, czy tylko z komisją czy z innymi uczestnikami, co w jakich językach jest itd. ?? 🙂

Dużo informacji jest opisanych w poprzednich komentarzach,scenki w języku polskim z inną osobą z rekrutacji,scenki problematyczne czyli np trudny pasażer w samolocie,włączają się też Panie z komisji.
    W autoprezentacji powinnaś zawrzeć m.in dlaczego chcesz być cabin crew,dlaczego pracować w ich liniach. Nie wiem jednak czy cos nie uległo zmianie !:)

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up