Ryanair

This topic contains 303 replies, has 102 voices, and was last updated by  Magdalena 1 week, 6 days ago.

Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 304 total)
  • Author

Angie
    Member

Małgorzata – ciężko jest się właściwie dostać? Ile osób około było i ile przeszło? 🙂 I jak to mniej więcej wygląda? Byłabym wdzięczna za podpowiedź 🙂

Małgorzata
    Member

Nie jest trudno jeżeli jest się przygotowanym. Ogólnie przed spotkaniem dostaje się wiadomość opisującą jak to będzie wyglądało, włącznie z tym jak się ubrać. Test z angielskiego, prezentacja firmy i rozmowa kwalifikacyjna. Były tylko 4 osoby i nie mam pojęcia kto z nich się dostał.

Katarzyna
    Member

Czy ktos może wie, jak to jest z okularami u nich? wszędzie jest info, że albo perfect wzrok albo soczewki, nawet wypełniając aplikacje na www nie ma opcji przejścia dalej jak nie zaznaczysz, że nosisz co najmniej soczewki. z ty że w praktyce widzę stewardessy i stewardów w u nich w okularach….
    ja soczewek nosic niestety nie mogę, a badania lekarskie lotnicze mam pozytywne, tyle, że oczywiście w okularach

Z tego co wiem, to można nosić bo się pytałam znajomych co pracują w Ryanair 🙂

pepe
    Member

Hej, wybiera się ktoś na spotkanie 30.01 w Warszawie? 🙂

Gracjan
    Member

Koszt kursu w Ryanair wzrósł o kolejne 200 euro i teraz wynosi przy zapłacie z góry 2399 euro i przy opcji kredytowej 2999 euro.

Anonymous

myslalem ze bedac 2000 short of crew beda raczej obnizac cene kursy a tu prosze…..

fly4ever
    Member

Serio podniesli jeszcze ceny za kurs? Śmieszne to. Ja jakieś 1,5 roku temu płaciłam 1849e.
    Ciekawe skąd oni ludzi wezmą do pracy jak warunki coraz gorsze i kurs tak drogi.
    Teraz tyle różnych lini rekrutuje. Mam nadzieje ze że w koncu nie będa mieli ludzi do pracy bo coraz wiecej odchodzi.

Dzień dobry 🙂

Czy ktoś w ogóle się rekrutuje w 2017 roku?
    Ja wysłałam zgłoszenie, trochę jako ostatnią deskę ratunku i dostałam odpowiedź pozytywną chyba po godzinie od zgłoszenia.
    Cena trzech tysięcy euro jest piekielnie wysoka ale nawet mogłabym to przeboleć, gdyby nie to, że z tego co rozumiem nie ma się najmniejszego wpływu na to, gdzie później przyjdzie nam żyć? Nie bardzo się to ma -według mnie- do świadomego planowania życia i kariery (i to najbardziej właśnie mnie zastanawia).
    Na spotkanie się pewnie wybiorę, żeby samodzielnie ocenić te wszystkie informacje więc mogę potem zrobić jakiś ewentualny update jeśli kogoś to interesuje jeszcze.

Pozdrawiam wszystkich, którzy się tak zastanawiają jak ja 🙂

Natalia
    Member

Cześć!
    Ja rownież startuje w rekrutacji w tym roku. Do jakiego miasta sie zapisałaś?

Kraków, a Ty?

Anonymous

o proszę to teraz nawet bazę można wybrać? 😀

Natalia
    Member

Szkoda. Ja ide do Wrocławia 🙂

Krystian- niestety mówimy tutaj tylko o miejscach tekrutacji. Nie ma aż tak dobrze jeśli chodzi o bazę 🙁 a jaka Ty masz bazę?

<cite>@krystian-gladyszewski napisał(a):</cite>
    myslalem ze bedac 2000 short of crew beda raczej obnizac cene kursy a tu prosze…..

Zatrudnienie 2 tys osób z których każdy wnosi 3 tysiące euro do firmy na start to 6 milionów euro czystego zysku 🙂

<cite>@krystian-gladyszewski napisał(a):</cite>
    o proszę to teraz nawet bazę można wybrać? 😀

Wtedy to byłaby w miarę normalna oferta pracy i człowiek by się aż tak nie zastanawiał. No zobaczymy.

<cite>@msnathalien napisał(a):</cite>
    Szkoda. Ja ide do Wrocławia 🙂

Powodzenia i baw się dobrze :). Spotkanie we Wrocławiu z tego co widzę jest dzień wcześniej. Jak możesz daj znać jak było, co powiedzieli, ile było osób itp 🙂

Malgorzata
    Member

To ja się zgłaszam, że też wybieram się do Wrocławia. Czy ktoś może wcześniej się tam wybiera? Bo ja z Katowic przyjeżdzam i rozważam przyjazd dzień wcześniej.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up