Thomson Airways

This topic contains 6 replies, has 3 voices, and was last updated by  Ania 3 years, 6 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author

Radek
    Member

Od niedawna Thomson Airways poszukuje cabin crew do swoich 17 baz! Udało mi się dostać zaproszenie na AD. W związku z tym, jeśli ktoś uczestniczył kiedykolwiek proszę o jakieś informacje.

Erni
    Member

Hi Radek! Ja aplikowalem na Gatwick,a zaoferowali mi Luton wiec ide tez. Moje AD jest 9 Listopada,teraz tylko przygotowania przygotowania i jeszcze raz przygotowania,sters odstawilem i mam zamiar przejsc wszystkie etapy 🙂 Przylatujesz z Polski,czy miejscowy jestes?
    Pozdrawiam i Good Luck!
    Damian

Radek
    Member

Hej Damian, w zasadzie to prawie mieszkam na Gatwicku. 😉 A Ty? Jak to aplikowałeś na Gatwick a zaoferowali Ci Luton? Nie było dostępnych slotów na interview na Gatwicku?
    Ja się jeszcze nie zacząłem przygotowywać, ale z cabincrew.com wiadomo czego się spodziewać.

Powodzenia!

Erni
    Member

No wlasnie nie wiem o co chodzi.Ja wole Gatwick,ale biore,to co dadza:) Ja mieszkam na Chiswick.Bede mial kolo godzinki ahhaah zmienili mi nawest status z Gatwick/Luton nie rozumiem tego,ale zapytam:)

Powodzenia 🙂

Radek
    Member

Niestety, nie udało mi się wczoraj, ale to było bardzo pozytywne doświadczenie.

Każdy dostał indywidualny feedback (rozmowa w 4 oczy z doświadczonym cabin crew), dlatego wiem, co powinienem poprawić.
    Genralnie feeback dostałem bardzo pozytywny i motywujący, żebym spróbował za pół roku albo w innych liniach. A wczoraj zawaliłem test z matmy, który nie był typowym testem z matmy… 🙁

Erni
    Member

Hi Radek,
    Przykro mi bardzo,ze nie udalo Ci sie zrealizowac marzenia,ale nie poddawaj sie. Warto walczyc,ja walczylem i wygralem. Tydzien temu dostalem prace w Monarch Airlines:))))) Czekam na trening,bedzie po nowym roku. Bede latal z Gatwick:))))

Ania
    Member

Hej :)) Czy możecie napisać cos wiecej o rekrutacji do Thomsona? Wysłałam aplikacje pare dni temu przez internet. Dzis odeslali mi maila, ze dziękują za aplikacje, ze spełniam ich kryteria i odezwa sie niedługo (to tak w skrócie). Jak długo powinnam czekać? :)) Co dalej? Jak wyglada rekrutacja? Czekam na odpowiedz ;)) Pozdrawiam. Ania

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up