Travel Service

This topic contains 826 replies, has 138 voices, and was last updated by  Kris 3 years, 3 months ago.

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 827 total)
  • Author

Kris
    Member

No to jedziemy z tym koksem 馃榾

lotniczka
    Member

Trzymamy kciuki 馃檪

Napisli mi smsa z zaproszeniam ale niestety okaza艂o si臋, 偶e pomylili Micha艂ow. Ale w sumie nie wiem czy nie za szybko? Moze znajomi sobie jaja robi膮. Jak ten facet mia艂 na imie?

A Wy jak ?

FlyHigh
    Member

cisza;(

FlyHigh
    Member

wydaje mi sie ze za wczesnie na info. jeszcze 2 rzut do 15.

assia
    Member

Ch艂opaki, ile ludzi bylo w Waw? Jak test – czego dotyczy艂y pytania? Bede za tydzien w Kato i fajnie byloby wiedziec czego mozna sie spodziewac 馃檪

lotniczka
    Member

W艂a艣nie,dajcie zna膰 co i jak 馃檪 Czego mniej wi臋cej dotyczy test i ile pojawi艂o si臋 os贸b?:)

Micha艂
    Member

Wiecie co, by艂o okolo hmm 100 osob ? Cos kolo tego. Duzo osob z OLT i LOTu ale nie wymagaja doswiadczenie bo sami robi膮 kurs, niestety w Pradze i wszystko na wlasny koszt.

Umowa do konca paxdziernika. Podstawa to 2300 brutto, za ka偶de l膮dowanie 11 z艂 brutto i za ka偶d膮 wylatan膮 godzin臋 20 z艂 brutto. Dodatkowo pobyty etc.

Kurs zaczyna si臋 od polowy marca dla osob bez doswiadczenia a z doswiadczeniem w kwietniu.

Test jak to test. Odpowiedzi ABCD. Pierwsza cz臋艣c to gramtyka, bardzo proste jak sie zna angielsku, cz臋艣c druga to slownictwo – bana艂 a trzecia to czytanie ze zrozumieniem.

Po tescie idziesz do domu i czekasz na smsa. Jakimi kryteriami beda sie kierowac to nie mam pojecia ale przez OLT jest ogromna konkurencja. Mam nadzieje ze sie dostaniecie, bo naprawde dobra sprawa z nimi. Ludzie tez przemili.

Powodzenia!

B738
    Member

A co z testem z wiedzy og贸lnej?
    M贸wili ile os. potrzebuj膮?

• This reply was modified 6 years, 2 months ago by  B738.

FlyHigh
    Member

by艂 tylko test z angielskiego, niestety nie m贸wili ile os贸b potrzeba, podobno 30 os贸b na waw- ale to z poczty pantoflowej.

Mrowka
    Member

Hey Micha艂, rozwin prosze temat szkolen. Mianowicie, czy trwa ono 4 tyg. (dla swiezakow)? Czy ta polowa marca to juz zostalo ustalone, czy to moze sie przesunac nieco? No i kiedy sa egzamy z materialu? Zaraz po szkoleniu? Czy prowadzacy OD zasugerowali moze, ze sa elastycznu w tej kwestii?? Kurcze, obawiam sie, ze zahaczy mi to szkolenie o moj kwietniowy wyjazd i nie chce sie na wtope nadziac… :/

Z gory dzieki za odp.! 馃檪

embraer88
    Member

By艂o ludzi jak na otwarcie Media Expert 馃榾 LOT, OLT, Wizzair, troche osob z Entera 馃檪

Kris
    Member

No i chyba ju偶 nic z tego 馃檨 Nie dosta艂em smsa. Szkoda. Du偶a konkurencja by艂a, pe艂no do艣wiadczonych szef贸w pok艂adu. Kto艣 dosta艂 zaproszenie na drugi etap?

Mateusz
    Participant

Dajcie im czas do 20. Ja my艣l臋 偶e ten test to pic na wod臋, i tak zadzwoni膮 do kogo maj膮 zadzwoni膰.

Szymon
    Member

Na jakiej podstawie?
    Nie ogl膮dali CV, tylko dane sprawdzali.

Do 20 m贸wisz, bardzo bym si臋 cieszy艂 i czekam z nadziej膮 w takim razie 馃檪

• This reply was modified 6 years, 2 months ago by  Szymon.

The topic ‘Travel Service’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up