Travel Service

This topic contains 826 replies, has 138 voices, and was last updated by  Kris 3 years, 5 months ago.

Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 827 total)
  • Author

Z akademika Vetrnik jezdzi autobus na lotnisko. Warunki sa bardzo akademikowe, ale mysle ze tydzien mozna wytrzymac. Ceny bardzo przystepne. Tylko nie wiadomo czy beda miejsca w tym terminie.

Aha, najtaniej z Warszawy dojechac polskim busem. Mieszkalam 5 lat w Pradze, wiec jesli macie jakies pytania to piszcie 🙂

Mateusz
    Participant

No to wysłali negatywne odpowiedzi… 🙁

Szymon
    Member

Dostałeś/aś? Mi jeszcze nic nie przyszło..

assia
    Member

Mi tez nie. Wolalabym juz to wiedziec, bo wieczne odswiezanie poczty i forum juz mnie męczy…

jolene
    Member

negatyw… przynajmniej wiadomo że trzeba brać się za coś innego:(

Szymon
    Member

Ustaw sobie powiadomienia na maila jak ktoś odpowie w wątku, będzie jedno odświeżanie mniej 😉
    Luz, mają czas do jutra, poza tym teraz już tylko czekanie nam zostało, stres to mógł być na rekrutacji, teraz tylko czekamy na ogłoszenie werdyktu 🙂

Michał
    Member

a też jeszcze nic nie dostałem…

anneczkag
    Member

a co wam napisali w tym e-mailu?

konstancja
    Member

Ja właśnie dostałam wiadomość. Jestem osobą bez doświadczenia.
    Przeszłam pozytywnie drugi etap ale tylko w sytuacji kiedy będą potrzebować więcej osób odezwą się do mnie 🙁

Wenezuela
    Member

Ciekawe…nie rozkminiam ich systemu wysyłania odpowiedzi, naprawdę 😉 Konstancja, zawsze to już coś, nie negatyw z góry.

konstancja
    Member

Może Ci co jeszcze nic nie dostali dostaną pozytywne odpowiedzi 🙂

Wenezuela
    Member

W takiej sytuacji raczej nie obraziłabym się, że musiałam tak długo czekać 😉 A do jakiej bazy startowałaś, Warszawa czy Katowice?

konstancja
    Member

Jeśli się nie mylę to razem startowałyśmy z Warszawy 🙂

Ickarus
    Member

Też dostałem tą wiadomość, żę jest succesful ale nie jest hahaha 🙂 jezeli zatrudnią wiecej osób będę brany pod uwagę

The topic ‘Travel Service’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up