Wizz Air

This topic contains 41 replies, has 29 voices, and was last updated by  MIkolaj 1 year, 6 months ago.

Viewing 12 posts - 31 through 42 (of 42 total)
  • Author

Adrianna
    Member

W najbliższy czwartek odbywa się rekrutacja w Gdańsku. Mam pytanie: jak bardzo restrykcyjny jest WizzAir jeśli chodzi o wzrost? W wymaganiach dla kobiet jest to min. 165cm, czy z moim 160cm mam w ogóle po co iść? 😉

Gracjan
    Member

Adrianna – jeśli mają wymagane 165 cm, to musi być 165, niestety bez żadnych odstępstw.

Wasilewska
    Member

Czy ktoś może mi udzielić info jak to jest z ‘fluent’ angielski w Wizzair? Musi być perfekcyjny?

Magda
    Member

Wasilewska,

Ważne abyś mówiła płynnie bez zacinania się.Wszystkie etapy są po angielsku więc musisz swobodnie posługiwać się tym językiem.

Zuzanna
    Member

Mam pytanie, co do zdjęć twarzy i sylwetki – trzeba robić u fotografa czy wystarczą takie zrobione w domu “nieprofesjonalne”?

newone
    Member

Siema,

Czy jest ktoś tutaj kto dostał się do Wizzair z Recruitment results 11.01.2017 WAW ? Jesli tak prosze o kontakt z racji że szukam potencjalnego wspołlokatora/współlokatorke.

a

• This reply was modified 1 year, 7 months ago by  newone.

Magda
    Member

Zuzanna,

Ja miałam zdjęcia normalne, robione w domu i przeszłam grudniowa rekrutacje.

piotr-kiljan
    Member

Witajcie,

Ktoś z was wybiera się jutro do WAW na rekrutację? Widzę, że w każdej bazie w PL otworzyli nabór, co mnie oczywiście bardzo cieszy, ale aż tak brakuje im załóg?

Kuchcinka
    Member

Najwiecej osób brakuje w Katowicach i w Gdańsku

Aldona
    Member

Adrianna ! Nie zgodzę się z tym, co kolega napisał. Nikt tam nie sprawdza wzrostu, zawsze warto próbować. Zazwyczaj wzrost jest sprawdzany w ten sposób, że musisz dosiegnać sprzętu ewakuacyjnego…

Alice
    Member

Witam,
    Czy ktoś z was tu odwiedzających idzie na spotkanie rekrutacyjne 21.03 w GDN?

MIkolaj
    Member

Hej, ja byłam na tej rekrutacji w Gdańsku 21.03. Udało mi się ją przejść 🙂
    Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć ile czasu czeka się na odpowiedz, po rekrutacji, czy zapraszają na szkolenie czy jednak nie zostało się przyjętym ?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up