WizzAir

This topic contains 56 replies, has 24 voices, and was last updated by  Agnieszka 1 week, 6 days ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 57 total)
  • Author

Gordon
    Member

A o co konkretnie pytasz z CV ?
    Ma byś po angielsku z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, CV oddaje tylko kilka osób które przejdą do ostatniego etapu.

Tomasz
    Member

Po prostu napisali w mailu o jakimś tam SMART CV i widziałem, że one są zbudowane na bazie jakichś wykresów itp. Dlatego też się zastanawiam…

Gordon
    Member

Komisja ma jakiś klucz który ciężko rozgryźć ja przeszedłem za pierwszym razem wszystkie etapy i byłem prze szczęśliwy, kilka dni później dostałem maila że mi dziękują więc to loteria 🙂

patryczek
    Member

zwykłe cv [eng]

Tomasz
    Member

Dzięki :-), a zdjęcia? Muszę iść do fotografa zrobić profesjonalne? :/

Cześć!
    Może ktoś się orientuje,
    chciałm wybrać się jutro do Gdańska na RD, ale byłam już miesiąc w Katowicach, czy w takim przypadku od razu mnie odrzucą?:P
    Z góry dzięki za info 🙂

Gordon
    Member

@joanna Grzybowska

Hej mam podobny problem, napisz czy byłaś i jak poszło 🙂

Tomasz
    Member

Ktos wie ile osob przeszlo rekrutacje w Gdansku?

Lukasz
    Member

Wybiera się ktoś 18 listopada na Recruitment Day w Poznaniu ?

Angie
    Member

Hey Wam! Byłam ostatnio 25 sierpnia na Open Day w Katowicach i niestety nie udało się 🙂 Wówczas powiedziano tym co się nie dostali “Do zobaczenia za pół roku”. Teraz widzę, że jest znów Open Day w Katowicach i zastanawiam się, czy mogę w nim uczestniczyć, czy można tylko raz na pół roku, bo wydaje mi się, że gdzieś tak właśnie też czytałam. Bardzo proszę o odpowiedź, bo nie wiem, czy jest sens się teraz zgłaszać 🙂

Lukasz
    Member

Niby jest okres odstępu 6 miesięcy miedzy drugim podejściem, ale słyszałem, że nikt tego nie sprawdza i warto podejść drugi raz. Sam zastanawiam się nad drugą próbą. Jest tutaj ktoś może kto podchodził do rekrutacji dwa razy w ciągu sześciu miesięcy ? 🙂

Kamil
    Member

Ja byłem 6 września w Warszawie i zastanaiwam się też właśnie, czy jest sens teraz jechać 29 listopada…
    Tak jak kolega Łukasz napisał w swoim poście – nie przypomina mi się, żeby ktokolwiek to sprawdzał.

29. listopada jest rekrutacja w Warszawie. Mam w związku z tym dwa pytania do Was: 1) tatuaż – mam jeden na przedramieniu. Czy to dyskwalifikuje mnie od razu? 2) język angielski – na stronie Wizza jest napisane, że ma być “fluent” – nie jestem pewna, czy mój angielski jest rzeczywiście biegły. Czy ktoś z Was był już na takiej rekrutacji i orientuje się, czy można posługiwać się tym językiem w stopniu B1/B2? Dzięki z góry za odpowiedź!

Lukasz
    Member

Nie wiem jak z tatuażem, ale co do języka – byłem na takiej rekrutacji i przyznam, że zaciąłem się pare razy, z nerwów też udało mi się mówiąc o kobiecie powiedzieć his zamiast her. Nie ma co się przejmować każdym słówkiem, tylko poprawić się i kontynuować. 🙂 Mimo kilku błędów i zawiechy pare razy, doszedłem do przedostatniego etapu i szło mi bardzo dobrze. Najważniejsze jest chyba pierwsze wrażenie, a reszta jakoś leci!

Marta
    Member

<cite>@beata-czyszczon napisał(a):</cite>
    29. listopada jest rekrutacja w Warszawie. Mam w związku z tym dwa pytania do Was: 1) tatuaż – mam jeden na przedramieniu. Czy to dyskwalifikuje mnie od razu? 2) język angielski – na stronie Wizza jest napisane, że ma być “fluent” – nie jestem pewna, czy mój angielski jest rzeczywiście biegły. Czy ktoś z Was był już na takiej rekrutacji i orientuje się, czy można posługiwać się tym językiem w stopniu B1/B2? Dzięki z góry za odpowiedź!

Ad. 1) Raczej tak :/ Nie będziesz bowiem w stanie zakryć tatuażu rękawkiem koszuli.
    Ponadto wypisując datasheet będziesz musiała wskazać, w którym miejscu znajduje się tatuaż.
    Ad. 2) Potwierdzam to co napisał Łukasz.

Łukasz czy mógłbyś się podzielić informacjami jak wyglądały scenki w drugim i zadanie grupowe w trzecim etapie?

• This reply was modified 12 months ago by  Marta.
    • This reply was modified 12 months ago by  Marta.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up