British Airways

This topic contains 12 replies, has 9 voices, and was last updated by  Radek 4 years, 6 months ago.

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
  • Author

cabincrew24.com
    Keymaster

Forum poświęcone flagowemu przewoźnikowi Wielkiej Brytanii – British Airways.

Wojciech
    Member

You are able to provide names and addresses of referees covering 5 years (without gaps of more than 28 days) – czy ktoś jeszcze oprócz mnie miał przerwę w pracy dłuższą niż podana, czy to tylko mój problem? Albo nie zrozumiałem pytania, na które trzeba odpowiedzieć twierdząco…

Luka
    Member

Ja niestety miałem trochę dłuższą przerwę ale mimo to odpowiedziałem twierdząco. Nic nie tracę 😀 Najwyżej napiszą “sorry, maybe next time” 🙂

Radek
    Member

Wojciech to nie jest żaden problem. Po prostu biorą osobę z referencji personalnych, która świadczy za Ciebie w tym okresie.

Tak… podajesz np. numer telefonu do kolegi i oni dzwonią i pytają czy przypadkiem nie byłeś w tym czasie na obozie tematycznym produkcji bomb 😛

Kiss-and-fly
    Member

Podanie historii zatrudnienia to wymog wszystkich europejskich linii lotniczych – dokladnie to si nazywa zdaje sie veryfiable 5years history… Nikt tego nie sprawdza, bo i po co;)

Radek
    Member

Kiss-and-Fly, sprawdzają. Każdy z referentów dostaje do wypełnienia papiery, które musi potem odesłać, więc to nie jest takie szybkie przedsięwzięcie.

Marthaaaa
    Member

tak… dokladnie sprawdzaja…. u mnie wlasnie sprawdzali te tzw. gap reference- dwukrotnie dzwonili do przyjaciela:)

Kiss-and-fly
    Member

hmmmm, ja im wypełniłem – i nie dzwonili do nikogo:( mam się czuc poszkodowany;-)?

Hej! czy jest ktos kto teraz aplikowal do mixed fleet i dostal zaproszenie na assessment? U mnie pojawia pokazuje się, że tylko 24 marca jest dniem dosępnym a nie moge w ten dzien byc w Londynie. Czy macie jakies info?

gotan
    Member

Sprawdź na cabincrew.com dużo ludzi tam pisze. Wczoraj dostępne były 24 i 25 marca, ale możliwe, że 25 jest już fully booked. Napisz maila do BA, powinni odpisać 🙂

No tak, dzieki za odpowiedź. troche nie fair, ze z 3dniowym wyprzedzeniem daja znac tylko…

Radek
    Member

Ktoś się wybiera na AD na Heathrow 25/04?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up