Cześć!

This topic contains 6 replies, has 6 voices, and was last updated by  Karolina 3 years, 10 months ago.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author

Nazywam się Agata i od 4 lat marzę o pracy stewardessy. Wszystko dzięki (niestety) dokumentowi, który oglądałam w telewizji o młodej stewardessie, która leciała do Smoleńska. Od tego czasu częściej zaczęłam szukać i czytać informacji o tym zawodzie, zafascynowały mnie samoloty i… zakochałam się po uszy! Za rok chciałabym zacząć spełniać swoje marzenia ale nie wiem czy uda mi się powiązać studia z pracą w tym zawodzie…

Raav
    Member

Cześć:D
    Z tego co wiem to nie da rady połączyć studiów z pracą. Oczywiście zależy od linii, bo jak będziesz pracować dla Wizzair albo LOTu w miejscu w którym studiujesz to może dasz radę zdać studia zaoczne, ale raczej nikt grafiku pod Twoje zajęcia nie będzie układał. Jeśli natomiast myślisz o Ryanairze, albo najbardziej prestiżowych, arabskich liniach, to oczywiście nie ma szans na studiowanie:D

Miłosz
    Member

Tutaj kolega opisał mniejwiecej problem ze studiami, więc ja już nic nie będę dodawał.
    Ja życzę powodzonka na rekrutacjach 🙂

Myślałam właśnie o LOT, nawet zmieniłam uczelnie na tą w Warszawie, żeby była szansa… ale właśnie wiem, że ciężko by było pogodzić dzienne z lataniem 🙁 ale dziękuję za odpowiedź

Hej . Nazywam się Paulina i od kilku lat marzę o pracy stewardessy. Kocham podróżować. Odwiedziłam juz Izrael, Afrykę (zambia, Botswana), Włochy, Czechy i trochę Niemiec. Moją pasją jest kultura, zwyczaje innych kraji. Ulubionym środkiem transportu oczywiście samolot. Moja ulubioną linią lotniczą jest Emirates. Mam nadzieję że uda mi się tam znaleźć pracę jako stewardessa. Coraz częściej szukam informacji na ten temat.
    Pozdrawiam!!

HEj 🙂 Jestem Sara 🙂
    Mnie skolei zaraził lataniem mój były chłopak. Pilot w British Airways.
    Mam doświadczenie w obsłudze gości.
    Byłam ostatnio na interview w Wizzair, w Warszawie w czerwcu.
    Niestety. Juz dostawałam dokumenty i jedna w osób z komisji przyczepiła sie mojego tatuazu.
    Przegladała kolejny raz mojego Chart’a i ona jedyna uznała ze nie moge podpisac kontraktu. A po weekendzie miałam leciec na szkolenie.
    Marzę o tym. Kocham pracę z ludźmi, latać, nie boje sie niczego.
    Czekam na odzew z BA, RayanAir’a, i paru innych linii.
    Powodzenia wszystkim! 😀

Karolina
    Member

Hej 🙂 nazywam się Karolina i od jakiś 2 lat myślę o pracy jako flight attendant 😀 Jestem teraz w klasie maturalnej. Hm plany na przyszłość.. najpierw to myślę o studiach a dopiero potem o przygodzie z lataniem. Czy robię dobrze? Nie wiem. Zobaczymy co do tego czasu się wydarzy, może od razu po liceum pójdę i w końcu spełnię swoje marzenia 🙂 Kocham oczywiście Emirates (nie tylko za cudowne uniformy) :p Mam nadzieję, że kiedyś będzie mi dane tam pracować 😀
    Pozdrowienia i powodzenia!

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up