Emirates 2.02 Warszawa

Tagged: 

This topic contains 564 replies, has 101 voices, and was last updated by  Kamil 4 years, 10 months ago.

Viewing 15 posts - 436 through 450 (of 565 total)
  • Author

Raav
    Member

Clouver, 18 maja była rekrutacja we Wrocku, 24 maja w Warszawie. Z tego co pamiętam to nic się nie zmieniło 😉

Dodam jeszcze, dla zainteresowanych, że kolejne rekrutacje są :
    21 czerwca w Warszawie
    27 czerwca w Poznaniu

carola
    Member

Pytanie do osób, które były we Wrocławiu: jaka była pierwsza “konkurencja” ? 🙂
    Na poprzedniej rekrutacji, w której brałam udział, pierwsze zadanie to podawanie niestandardowych zastosowań przedmiotów – czy tym razem było podobnie? Jeśli tak, wpisujcie przykłady tego co Wam się trafiło!

Raav
    Member

Pierwsza konkurencja to podawanie nietypowych zastosowań przedmiotów, druga to goście hotelowi – mamy kilku różnych gości hotelowych i za mało pokojów, żeby pomieścić wszystkich, trzeba zadecydować których się przyjmie i dlaczego.

Karolina
    Member

Bardzo proszę podajcie o co dokładnie chodzi z tym zastosowaniem przedmiotów, ktoś Ci pokazuje obrazek parasola i masz powiedzieć jak inaczej go można użyć?

carola
    Member

Tak, dokładnie. Kiedy byłam na rekrutacji w listopadzie, każda para dostawała obrazek. Trzeba było podać łącznie 4 zastosowania – po 2 na osobę. Najpierw musieliśmy je omawiać w parach, w tym czasie rekruterka wzywała kolejne osoby na krótką rozmowę i mierzenie. Potem każda osoba prezentowała swoje pomysły przed pozostałymi parami.
    Jeśli chodzi o przedmioty – niektóre były łatwe do skojarzenia, inne trochę mniej oczywiste. W tym etapie to trochę loteria… 🙂

carola
    Member

A czy ktoś może się wypowiedzieć nt. testu z ang., zwłaszcza reading comprehension – czy to są pytania jednokrotnego wyboru?

luca
    Member

Czy wiecie może czy ta rekrutacja z 24 maja jest potwierdzona?

Raav
    Member

Te terminy są raczej konkretne. Jeśli na stronie jest info, że rekrutacja jest 24, to rekrutacja jest 24.

Aleksandra
    Member

carola przedmioty sa prze rozne, balony, szminka, wiaderko, but na obcasie, szczoteczka do zebów, google pływackie, drewno itp itd nic trudnego, szczerze mozecie podac najgłupszy przyklad tak naprawde nie ma znaczenia co wymyslicie, test z angielskiego jest jednokrotnego wyboru.
    luca- nie ma czgeos takiego jak potwierdzenie terminbu, po prostu jak na stronie emirates jest napisane, że w danym dniu będzie rekrutacja, tzn ze bedzie 😉

Ania
    Member

na jakim poziomie oceniacie test z angielskiego?

Aleksandra
    Member

Cieżko stwierdzić zalezy od zadania. Nie ma tragedii trudne nie było. Jest godzinka na czytanie ze zrozumieniem. Uzupełnienie tekstu wyciętymi fragmentami historii, slowotworstwo 😉 nie ma juz eseju do napisania

Karolina
    Member

Dzięki za odpowiedź bo cały czas to było dla mnie nie zrozumiałe o jakich przedmiotach mowa 🙂
    Nie ma eseju? Sama nie wiem czy to dobrze
    Czy ktoś się może wybiera 21 czerwca do Warszawy? Ja zamierzam się pokazać.
    Chciałabym się Was zapytać moi mili na temat tych zadań w grupach. Jak zdążyłam zauważyć zadanie jest prawie zawsze to samo, że jest powiedzmy 7 osób, które chcą wypożyczyć samochód, ale na stanie są tylko 3, lub też są w hotelu i masz tylko 3 pokoje, itp. Może to głupio zabrzmi, ale podane są tam takie osoby jak polityk, matka z dzieckiem, facet ze złamana noga, itd. Sama się zastanawiałam jak ja bym odpowiedziała na to pytanie i z jednej strony uważam, że polityk zapewne częściej podróżuje niż matka z dzieckiem więc to przewyższa jego szansę na, np. na wynajem samochodu, ale wiecie o co mi chodzi czy to nie jest jakaś dyskryminacja? Bo jak by nie było matka z dzieckiem wszędzie ma pierwszeństwo. Zastanawiam się po prostu jakie jest wasze zdanie? Może ktoś z Was się wypowie? Może podpowiecie mi jak inni myślą, co mówili na tego typu zadaniach. Myślę, że każdemu się to może przydać. 🙂

basiorka
    Member

mnie ciekawi do ilu osob zadzwonili dzis (na oko bylo wszystkich +100) i ile osob chca zatrudnic. kandydat siedzacy kolo mnie wspomnial cos o 3-5 – ktos sie orientuje, czy jest w tym ziarnko prawdy? 🙂

basiorka
    Member

p.s: czy wiadomo, ilu przyjeto na rekrutacji we Wrocku?

Mateusz
    Participant

Przyznać się kto się dostał 🙂

The topic ‘Emirates 2.02 Warszawa’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up