Emirates 2.02 Warszawa

Tagged: 

This topic contains 564 replies, has 101 voices, and was last updated by  Kamil 4 years, 1 month ago.

Viewing 15 posts - 481 through 495 (of 565 total)
  • Author

polatina
    Member

27:O Jak to mozliwe???? Niemozliwe, ze wszyscy przejda!! a Kiedy bylo FI w Krakowie?

cllaudi
    Member

tak tak, tylko ja pytalam ile osob z tego przeszlo i dostalo GC 🙂

Aleksandra
    Member

nie mam pojęcia :(, nie mam kontaktu ze wszystkimi. Z 8 osób z którymi jestem w kontakcie 7 dostało GC a jedna dostała odmownego maila. Nie wiem jak z resztą.

polatina
    Member

A jaki status miala osoba , ktora dostala odmownego maila i po jakim czasie?

Aleksandra
    Member

hmmm status zmienia się na unsuccesful. U nas to był dość długi czas bo całej naszej grupie( z którą mam kontakt ) status na IC zmienil się po miesiący i tego samego dnia ta jedna osoba dostała maila odmownego.

polatina
    Member

Dzieki za odpowiedz! Moj status zmienil sie na IC 12 czerwca, innym z mojej grupy zmienil sie na IC 23 czerwca..nie wiem czy to dobrze czy nie..ale moj nadal jest IC.

Aleksandra
    Member

hmmm w sumie IC nic nie oznacza tak naprawdę… może z tego być i sukces i nie… jak masz IC od 12 czerwca to na dniach powinnas mieć odpowiedz bo około 2 tygodnie od IC mija do decyzji chyba ze zaznaczyłaś jakiś późniejszy dzień kiedy możesz leciec. Ogólnie jeszcze w Dubaju zaczał się dzisiaj Ramadam i z tego co wiem to oni wtedy wolniej i mniej pracują 😛

katarzyna
    Member

Ja też mam od 12.06 status IC…minęły już ponad dwa tygodnie i zero info, bezsensu 🙁

Aleksandra
    Member

nie ma reguły 😉 cierpliwości!!

polatina
    Member

Trzeba czekac, ale dlugo cos;)!!!

Meg
    Member

A to ja moge się pochwalić, że się udało-za trzecim razem 🙂 Dzisiaj miałam interview. 😉 Rekrutacja w Poznaniu. Było super, OD i AD było tego samego dnia, bo było nas 53 osoby (ktoś tam naliczył) a do FI ponad 10 osób przeszło.

Mam do Was pytanie. Jakis dłuższy czas temu na swoim profilu na stronie Emirates wypisywałam te wszystkie informacje o mnie,pracy,edukacji itd. Teraz jak wejdę na ten profil to pojawia sie wszystko to co napisałam w jakiejś ramce, ale już nie moge wprowadzić żadnych zmian. Czy Wy też tak mieliście, czy może jestem jedyna taka?

Raav
    Member

Z tego co pamiętam to ja raz miałem taki motyw, że nie dało się edytować informacji na stronie. Ale wydaje mi się, że nic nie musiałem robić, wszedłem kolejnego dnia i już wszystko działało.

A tak z ciekawości zapytam – w jakich odstępach czasu chodziłaś na OD? Mam na myśli te nieudane próby, z miesiąca na miesiąc, czy odczekiwałaś jakiś dłuższy okres czasu?

Też potwierdzam, na AD jest niesamowicie miła atmosfera, tak naprawdę nie ma się czym stresować, bo jest bardzo fajnie.

I gratuluję przejścia do FI!

• This reply was modified 4 years, 3 months ago by  Raav.

Meg
    Member

Wiec u mnie było to tak: Pierwszy raz byłam w zeszłym roku i musiałam odczekac 6miesiecy-nawet do AD nie przeszłam (ale wtedy mnie to nie smuciło bo miałam wiele innych rzeczy na głowie) Drugi raz był dopiero w marcu i znowu tak samo wyglądało, nie dostałam się na AD. Myślę sobie do trzech razy sztuka 🙂 i udało się :))

Jestem bardzo ciekawa ile tygodni zejdzie mi czekania. W tym formularzu, na którym trzeba było napisać kiedy mogłabym poleciec napisałam ASAP wiec może ten cały proces będzie szybciej się odbywał. 🙂

katarzyna
    Member

Meg ja też wskazałam ASAP ale niestety to chyba nie zmienia stanu rzeczy..czekam już ok 5 tygodni :/

Raav
    Member

Rozumiem, dzięki za odpowiedź:D
    Ja przeszedłem do ostatniego etapu AD i odpadłem. Domyślam się czemu i właśnie zastanawiam się, czy iść w tym miesiącu na AD próbować poprawić swój błąd, czy poczekać kilka miesięcy.

Tak, na pewno proces będzie szybszy. Jak ktoś zaznacza, że chce mieć DOJ za kilka miesięcy, to jego rekrutacja rozciąga się w czasie – z tego co ludzie na forum pisali. A jak wybrałaś ASAP to na telefon powinnaś czekać kilka tygodni, chociaż kolega z rekrutacji w maju nadal nie dostał odpowiedzi :(. Trzeba być cierpliwym!:D

The topic ‘Emirates 2.02 Warszawa’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up