Emirates 2.02 Warszawa

Tagged: 

Viewing 10 posts - 556 through 565 (of 565 total)
  • Author
    Marcin

@Agusia, niestety nie. W dalszym ciągu Application Under Review. A jutro rekrutacja w Warszawie, ale skoro nie odrzucili tego po miesiącu, to wydaje mi się, że zaproszenie przyjdzie na wrzesień.
    30 lipca dostałem taką wiadomość:
    ‘If you do not receive an invitation from us for an interview within 6 weeks, please assume that your application has not been successful on this occasion or that we currently have no suitable opportunities to consider you for’.

Czyli jak do 3.09 nic nie przyjdzie, to “pozamiatane”.

veronique

Kto się jutro wybiera na AD? 🙂

marvellous

ja się wybieram 🙂

Marcin

Opiszcie wrażenia po 🙂

Aguuusia

Marcin, to taka wiad z automatu, tez ja otrzymalam 😉 status nadal taki sam app.rec.

loverground

Dodam, że 23. sierpnia w Warszawie było ok. 40 osób, do finalsów przeszło 15-17.

Michał

A ilu chłopaków było teraz w Warszawie i ilu przeszło do final? Do kiedy są finale w Warszawie?

loverground

W mojej połowie było tylko 2, w drugiej było chyba jeszcze kilku. Mam wrażenie, że przeszedł jeden chłopak, może dwóch?

loverground

Finalsy są od niedzieli do jutra.

Kamil
    Moderator

Wątek dotyczy rekrutacji, która odbyła się 2. 02 w Warszawie. Kolejne wpisy proponuję zamieszczać w nowo utworzonym wątku. Pytania ogólne dotyczące pracy w Emirates zamieszczamy tu:

http://cabincrew24.com/forum/topic/emirates-3/

The topic ‘Emirates 2.02 Warszawa’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up