Emirates

Tagged: 

This topic contains 306 replies, has 144 voices, and was last updated by  Kasia 1 month, 2 weeks ago.

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 307 total)
  • Author

Aneta
    Member

Nie mam paszportu, raczej nie zdążę go wyrobić do OD. Jak myślicie, czy w razie czego nie będzie problemu go donieść w innym terminie?

Czy ktoś wybiera się na AD do Warszawy 27 marca? 🙂

Iwona
    Member

Ja się nad tym zastanawiam, teoretycznie mam zaproszenie na AD do Warszawy, ale byłam wczoraj w Gdańsku i odpadłam na etapie cv i teraz nie wiem czy mogę iść do Warszawy i najprawdopodobniej będzie p. Agata rekrutować tak jak w Gdańsku więc nie wiem czy to ma sens, żeby iść, ale z drugiej strony skoro Dubaj zaakceptował moje cv to jakieś szanse powinnam mieć no i już nie wiem co mam zrobić 🙂

Michael
    Member

Mati, ja się wybieram. Mam pytanie: czy wystarczy zdjęcie paszportowe (w mailu z zaproszeniem jest tylko info o zdjęciu i cv), czy całej sylwetki też? Jeżeli sylwetki też to mogę je zrobić sam na jakimś jasnym tle, czy to musi być “profesjonalne”?
    A i jeszcze jedno: jeżeli to jest invitation only to już w piątek są zadania w grupach, czy też tylko prezentacja firmy i złożenie cv?

Ja zabieram paszportowe i całej sylwetki. Swoje zrobiłam sama w domu, na tle białej ściany i białej podłogi. Jutro je wywołam i mam nadzieję, że będą choć trochę “profesjonalne” 🙂

coffeegirl77
    Member

Mam takie trochę trywialne pytanie, a mianowicie jak to jest z uzębieniem w Emirates. Rozumiem że uśmiech jest ważny bo to idealny uśmiech to ich znak markowy ale przecież nie każdy ma idealne zęby. Czy zwracają na ten aspekt szczególną uwagę, w sensie czy to przesądza o tym czy przejdzie się rekrutacje czy też nie? Wiem głupie pytanie 😛

Aneta
    Member

Hej jest tu ktos z rekrutacji z 27marca?

Paula
    Member

Hej Aneta:) Ja jestem z rekrutacji z Gdańska z 23 marca, ale na FI byłam 29 w Warszawie:)

Aneta
    Member

Paula, napisałam prywatna 🙂

xxyy
    Member

Czy ktos z Was wie, skad taka przerwa w rekrutacji do emiratow w Polsce? to juz 2 miesiace, kiedy nie robia rekrutacji. Czy ktos wie, czy beda w czerwcu? Wiem, ze wszystko jest napisane na stronie, ale moze jakims cudem ktos o czym slyszal albo zna zasady? 🙂

Michał
    Member

Czy ktoś mógłby potwierdzić informację, że z testu z angielskiego zniknął esej? Taką informację udzieliła mi koleżanka, która lata dla EA, choć jak sama stwierdziła nie jest tego pewna na 100%.
    Czy znajdzie się ktoś uprzejmy i napisze jakie tematy pojawiały się na części pisemnej do tej pory?

• This reply was modified 3 years, 3 months ago by  Michał.
    • This reply was modified 3 years, 3 months ago by  Michał.

Małgorzata
    Member

Heya!
    Wiem, że wątki odnośnie zdjęć już się przewijały, jednak moje pytania są bardziej szczegółowe, ponieważ to właśnie te szczegóły będą decydowały w końcowej fazie rekrutacji 🙂 Zatem, miło jeśli znajdzie się ktoś chętny odpowiedzieć mi na poniższe pytania 😉
    Mianowicie:
    – w jakim formacie powinny być zdjęcia? Jedno paszportowe , czyli małe, natomiast jeśli chodzi o zdjęcie całej sylwetki? 10 cm x 15 cm czy jak?
    – czy zdjęcie paszportowe może być z pólprofilu czy musi być na wprost?
    – jaka powinna być poza na zdjęciu całej sylwetki? Czy ramiona muszą być wzdłuż ciała, czy ręka może spoczywać na biodrze?
    – koniecznie szeroki uśmiech z zębami, czy może być uśmiech bez widocznych zębów?
    -jeśli chodzi o tło.. może być bardzo jasne niebieskie, czy musi być koniecznie białe?
    -włosy muszą być upięte, czy mogą być rozpuszczone?
    I jeszcze dla upewnienia się :
    -potrzebuję zdjęcia w stroju formalnym (jedno paszportowe, jedno całej sylwetki), czy w stroju codziennym też ?

Będę wdzięczna za każde wskazówki !
    Pozdrawiam 🙂

Anna
    Member

Małgorzata, jeśli planowałaś wybrać się na rozmowę do Warszawy to trochę spóźniona jest ta odpowiedź ;P

– zdjęcie sylwetki 10x15cm
    – zdjęcia paszportowe zwykle są en face, ale czy może być inaczej tego na 100% nie potwierdzam. nie zapominaj natomiast o bright smile 😉
    – to jest link do zdj, które obowiązuje od dawien dawna: http://i51.tinypic.com/2d85oxw.jpg
    ramiona zdecydowanie wzdłuż ciała
    – uśmiech z widocznymi zębami
    – tło może być jakie chcesz, byle jednolite. zdjęcie całej sylwetki nie musi być wykonane u profesjonalnego fotografa
    – włosy upięte
    – jeśli przejdziesz wszystkie etapy poproszą o 2zdjęcia nieformalne: najlepiej w jeansach i tak aby choć trochę była widoczna Twoja talia (tzn nie w bluzie/swetrze oversize); podobno jedno całej sylwetki a drugie z bliska, ale za to głowy nie dam.

Nie wyrzucą Cię z rekrutacji jeśli będziesz miała inne zdjęcia, to nie powinno mieć wpływu na wynik (ale to nie ja jestem rekruterką). Po prostu po FI poproszą Cię o zrobienie tych zdjęć jeszcze raz, tym razem zgodnie z wymaganiami 😉

Małgorzata
    Member

Anno,
    mimo wszystko dziękuję Ci za odpowiedź 😉 Na temat zdjęć już wszystko wiem.

Pozdrawiam 🙂

Anna
    Member

Bardzo się cieszę, że dostałaś się do FI 😀 Będę trzymała kciuki.

Jeśli mogę się spytać. Dużo osób było w Warszawie?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up