Enter Air

This topic contains 70 replies, has 21 voices, and was last updated by  Lukasz 1 year, 10 months ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 71 total)
  • Author

Marta
    Member

<cite>@tkaczyk napisał(a):</cite>
    Marta, Domis- ile czekaliście po wysłaniu aplikacji na zaproszenie? 🙂

Dwa dni.

Dominik
    Member

Oj, ja wyslalem chyba pierwszego albo drugiego dnia od ogłoszenia rekrutacji. Z 3 tygodnie na pewno 🙂

Lukasz
    Member

Dominik – do jakiej bazy starasz się dostać ?

Dominik
    Member

Warszawa 🙂

Lukasz
    Member

Jest tutaj ktoś kto aplikuje do Poznania ? 🙂

Ja aplikuję do Poznania 🙂

Karina
    Member

Super, to widzimy się w sobotę! 🙂 Jasne, że dam znać, zobaczymy czy forma rekrutacji uległa zmianie. Aplikuję do Warszawy 🙂

MIkolaj
    Member

Hejka, ja aplikacje wysyłałem na początek listopada, a odpowiedz dostałem w zeszły poniedziałek 😉 Widzimy się w WAW w sobotę 🙂
    Ja aplikuje na KTW 😉 do zobaczenia 😉

Karina
    Member

Już jesteśmy po! Atmosfera była świetna, nie ma się czego bać! Na sali były z nami dwie osoby pracujące dla Entera, z którymi można było na luzie porozmawiać, zadać im pytania, poprosić o wsparcie. Oni również byli zainteresowani tym, żeby nas poznać 🙂 Jeśli chodzi o formę rekrutacji – nie uległa zmianie. Na rekrutację przyszły 64 osoby, do ostatniego etapu przeszły 22. Teraz czekamy na Golden Call. Ogólnie jeśli mogę Wam coś doradzić – przede wszystkim bądźcie sobą! Pomiędzy poszczególnymi etapami, dajcie się poznać innym jako gracze zespołowi, ludzie otwarci, przyjaźnie nastawieni, wspierajcie siebie nawzajem! Uwierzcie mi, to Wam pomoże rozładować stres, dojść do ostatniego etapu, a kto wie, może i dostać pracę marzeń 🙂

Hej! 🙂
    Wczoraj dostałam pozytywna odpowiedz z firmy i zaproszenie na spotkanie. Jak tam Wasze rezultaty? Czy ktoś też już dostał odpowiedz?

Hej 🙂 też dostałam pozytywną odpowiedź i zaproszenie na spotkanie 15 grudnia 😉

Piotr Fica
    Member

Z tego co wiem jeszcze do dwòch dziewczyn dzwonili I też mają spotkanie na 15 grudnia. Do żadnego faceta jeszcze nie dzwonili więc ciągle czekamy :p

Karina
    Member

Do mnie tez dzwonili 🙂 Piotr czekamy na Ciebie i resztę!

Piotr Fica
    Member

Zazdroszcze Wam tego nadzwyczaj spokojnego weekendu :p

• This reply was modified 1 year, 11 months ago by  Piotr Fica.

Hej, mam do was pytanie, być może macie więcej informacji:) Dzisiaj zauważyłam ofertę pracy do EnterAir, studiuję dziennie w Warszawie i zastanawiam się, czy aplikacja ma w ogóle sens… Sama oferta pracy jest genialna! Myślicie, że można pogodzić te dwa zajęcia i że grafik będzie w miarę elastyczny?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up