EnterAir

Tagged: ,

This topic contains 503 replies, has 175 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 4 months ago.

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 504 total)
  • Author

flyaway
    Member

Dajcie znać jak tylko otrzymacie telefon z Enter`a- dot. osób, które były na rekrutacji 15.03 😉

Kasia
    Member

Serio nikt jeszcze nie dostał telefonu? Po poprzednim spotkaniu dzwonili już trzy dni później, a teraz tak długo cisza?

Hej.
    Z tego co wiem to juz dzwonili w poniedzialek i dzisiaj byly kolejne telefony.
    takze tym co sie dostali gratuluje a tym ktorym sie nie udalo zycze powodzenia w innych rekrutacjach 🙂

Kasia
    Member

Hej ;D
    dostałam się na szkolenie 3tyg. w Warszawie i w związku z tym poszukuję dziewczyny/dziewczyn, które- tak jak ja- będą szukać mieszkania na te 3 tyg. Jestem troszeczkę załamana, bo na 1 os. pokój w hostelu (przez 3 tyg. SICK!) jak na razie mnie nie stać, a szkolenie już niedługo… 😉
    zainteresowane bardzo proszę o kontakt na ajra1@tlen.pl
    (w grę wchodzi również pokój kilkuosobowy, także PISZCIE WSZYSTKIE!!!! 🙂 )

mrufka
    Member

Hej 🙂
    Dostałam zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne w pon (31/03) czy wybiera sie ktos jeszcze? Dosyc dawno wysylalam CV i ten tel troche mnie zdziwil, zastanawiam sie czy jest to tylko na okres wakacyjny czy dłużej, w aplikacji zaznaczyłam że zalezy mi na umowie o prace ale widze że juz od kilku miesiecy trwaja rekrutacje wiec juz nie wiem.
    Kasia czy jak dostalas sie na szkolenie to jest to równoznaczne z tym że przyjeli Ci do pracy czy po szkoleniu moga Ci podziękowac?

aleksandra
    Member

Hej, czy ktoś z was zgłaszał się do EnterAir do pracy na wakacje i dostał odzew? Na ich stronie widnieje informacja, szkolenie zaczyna się w piątek.

kira-a
    Member

Hej – słuchajcie mam ważne pytanie!

Czy wiecie czy jeszcze jakieś linie lotnicze oprócz enter air organizują taką
    REKRUTACJE SEZONOWĄ ??

I czy w Enter Air jest tak że praca jest od czerwca do września czy można tą umowe modyfikować że latasz np od lipca??

Szukam czegoś w tym stylu ale jestem już stara i to ostatnia szansa a niestety do końca czerwca mam egzaminy wiec bede wdzieczna za odpowiedź!! 😀

Pozdrawiam wszystkich latających i fruwających 😀

bartek52645
    Member

Pojawiła się oferta pracy ! Ktoś coś ?!

hej hej 🙂 ja dzisiaj wysłałam aplikację do bazy w Katowicach. Bartek a Ty? pozdrawiam

Monika
    Member

ja wysłałam na Warszawę 🙂

Magda M.
    Member

Jeżeli szukacie pracy sezonowej,gdzie przy następnej dużej rekrutacji Wam podziękują to Enter jest dobrym pomysłem…

bartek52645
    Member

Ja wyslalem na WAW, ale w sumie Katowice tez moglem wybrac bo z domu mialbym na lotnisko jakies 20min autem 🙂
    Ciekawe czy sie odezwa, to juz kolejna moja proba w ENT i jako jedyni nigdy nie odpisuja :/

zaaplikowałem na Poznań, ktoś jeszcze?:)

Adam
    Member

Cześć ludzie 🙂 Wysłałem zgłoszenie do ENTER, wybrałem bazę w KTW bo mam tam najbliżej, szkoda tylko, że nie było opcji do zaznaczenia “ANY” bo w sumie obojętne by mi to było czy KTW, WAW, WRO.
    Mam nadzieje, że się odezwą, dajcie znać czy do Was sie odezwali 🙂
    Bartek, gdzie jeszcze aplikowałeś ?

bartek52645
    Member

Była opcja na wszystkie bazy!
    Adam, teraz miałem przerwę kilka miesięcy, mam jeszcze raz wysłać aplikację do Wizz-ostatnio odpadłem już na samym końcu. w LOT (podobno) nadal jestem na liście rezerwowej ale nie sądzę, że odezwą się tak po prostu. Pojadę na koleją rekrutację.
    No i oprócz tego staram się od nowego roku coś znaleźć w Norwegii 🙂

The topic ‘EnterAir’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up