Etihad Airways

This topic contains 45 replies, has 27 voices, and was last updated by  Julia 1 year, 4 months ago.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 46 total)
  • Author

Latam A380
    Member

Czy ktoś się wybierał do Amsterdamu na Assessment Day (invitation only), który odbył się wczoraj? Jak wrażenia?

Dawid
    Member

Witam jeżeli chodzi o Etihad Airways miałem okazje być tam pare razy na ich interview, gdzie dostałem się do final interview. Naprawdę bardzo mi się podobało! Raz byłem w Maroku na ich interwiev i do sali przyszli piloci i cała ich inna załoga cabin crew! Z tego co wiem rzadko robią takie niespodzianki 😉
    Osobiście znam parę osób z tych linii. Bardzo sobie chwalą. Mają też dobrą kampanie marketingową i bardzo dobre możliwości rozwoju w tej firmie. Więcej szczegółów nie mogę zdradzić. Mogę dodać ,że jeżeli chodzi o interview to:
    nie spóźnijcie się na interwiev nawet minuty, starajcie się nie przychodzić z jakimikolwiek bagażami(tylko C.V i inne dokumenty)oraz błagam was najważniejsze miejcie ze sobą notes i czarny kolor długopisu!

Wiele osób nie dostało się do Etihad na pierwszym a nawet trzecim interview, a za czwartym się dostały! Rekruterki to naprawdę spoko panny, kiedyś po jakimś czasie spróbowałem ponownie dostać tam ,,pracę,, , jedna z nich ( bo czasami się zmieniają ) rozpoznała mnie odrazu i zapamiętała nawet moje imię, przesympatyczna osoba.
    Ja wiem jakie błędy popełniłem i wyciągnełem z nich wnioski czego i wam życzę.

Tak prawdą jest ,że musisz przypaść im do gustu, ale też prawdą są szczegóły,np nie które to wchodzą tam jak księżniczki(mowa ciała) i jeszcze pamiętam spóźniły się z 15 minut i miały jeszcze czelność mówiąc ,że nie ma tu długopisów czy ma pani jeden?hahaha.
    No i wiadomo po takim ,,skeczu” nie mają nawet po co próbować się dostać ponownie do tych samych linii. 🙂
    Do nie najlepszych interview w których miałem okazje uczestniczyć były to linie Easy Jet. Przeżyłem szok.;)
    Wymóg żeby chociaż przedostać się na ich interwiev to pierw muszą rozpatrzyć twoją aplikacje on-line, jeżeli all is ok będziesz miał/miała virtual interview które naprawde do łatwych nie należy( osoby ze słabym angielskim mogą sobie już odpuścić ) i nawet angielki na bank mają z tym problem. Są tam testy na umiejętności, psychologiczne i jest limited time! Trzeba było naprawdę sie skupić i przygotować wcześniej na ten test on-line.
    Przedosatełem się przez to i zostałem zaproszony na interwiev, byłem super przygotowany i dotarłem na miejsce mogę tylko dodać ,że naprawdę grubo różni się atmosfera i całe podejście do ciebie niż to miało miejsce do arabskich linii lotniczych. Ale to moja opinia i wiadomo każdy ma własną, jednak to mi dało lekcje ,że ,,jak już walczyć o coś to o coś dobrego”!

Pozdrawiam

• This reply was modified 4 years, 4 months ago by  Dawid.

Alicea
    Member

Mam może nietypowe pytanie, na stronie Etihad Airways jest napisane, że tatuaże nie mogą być widoczne w uniformie, więc patrząc na ich uniformy sądzę, że nie będzie widać tatuażu na szyi. W takim razie jest dozwolony taki tatuaż? 😉

Em
    Member

niestety, tatuaże na szyi w liniach arabskich nie są dozwolone 🙁

EwelinaW
    Member

Czy ktoś z Was ma też DOJ do Etihad 20 lipca? 🙂

Lordi
    Member

Ewelina napisałam CI na prv;)

Justyna
    Member

Czy jest tu ktoś kto pracuje / pracował dla Etihad ?

stefka
    Member

a o co konkentnei chodzi? to może będę móc pomóc 🙂

Justyna
    Member

Chciała bym ogólnie zapytać jak się u nich lata? Czy warto próbować? Jakie warunki oferują? Ile nalotu w miesiącu? Czy dużo jest layoverów? Jak atmosfera? Czy można znaleźć mieszkanie na własną rękę czy trzeba mieszkać w accommodation?

Z góry dziękuję 🙂

stefka
    Member

mam koleżankę tam która już siódmy rok siedzi i sobie chwali
    z tego co wiem, to większośc mieszka w crew accomodation (przynajmniej zwykłych stew), wiem, że parę seniorów-cabin crew mangers- wynajmuje wspólnie willę
    chyba każdy to może zrobić i dostaje się na to jakieś tam pieniądze, ale podobno niewystarczające na fajne miejsce samemu
    poza tym musisz sobie zapewnić w takim wypadku dojazd do pracy, do pralni itp
    więc wychodzi drogo, chyba że z kimś dzielisz….
    oni mają koło stu godzin duty, ale nie wiem dokładnie jak to jest liczone
    jak się liczy standby itp
    layovery są krótkie, kiedyś mieli po kilka dni w różnych miejscach, ale teraz to chyba minimum rest jest
    co do pieniędzy to koło 8-10tys chyba wyciąga na rękę, ale jest już seniorem i to z dietami
    trochę mi głupio pytać kogoś o forsę
    🙂
    może jak ktoś tam pracuje to Ci pomoże bardziej
    pozdr

Kamila
    Member

Hej,
    Jak to jest w sytuacji, gdy było się na AD i nie przeszło dalej to następna opcja aplikowanie na AD jest za 6 miesięcy tak ? a po tych 6 miesiącach skąd wiadomo, że można ponownie aplikować ? Dostaje się jakieś info – emial od Etihad z info, że już można aplikować ?

Jak ktoś miał taką sytuacje to prosba o info 🙂

Pozdr.

ewasss
    Member

Po 6 miesiącach po prostu aplikujesz jeszcze raz. Etihad nie wysyła żadnej informacji że minęło pół roku i możesz znowu próbować.

Kamila
    Member

Ewasss dzięki za odp.

Artur
    Member

Siema ludziska;) 12ego listopada jest open day w budapeszcie, wybieram sie tam samochodem i mam wolne miejsce wiec jak ktos jest z bielska-białej i okolic i chcialby sie zabrac to pisac smialo na artur.procner@gmail.com. Pozdrawiam

Aneta
    Member

Hej aplikował ktos na rekrutację 20 lipca w warszawie?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up