Fly Nas

This topic contains 286 replies, has 64 voices, and was last updated by Profile photo of Ulala86 Ulala86 1 year, 1 month ago.

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 287 total)
  • Author

sama nie wiem, mało profesjonalnie to wygląda…

Profile photo of Natalia
    Natalia
    Member

Do mnie również… Trochę za późno bo od dłuższego czasu latam w innej linii 🙂

Hey
    Moge spytac kiedy beda kolejne rekrutacje?

Profile photo of m.zytys
    m.zytys
    Member

Czy ktoś z Was startuje jutro do Fly Nas? A może ktoś już tam pracuje?
    Może wiecie czy jest trudno się tam dostać i jakie są warunki? Dosyć mało jest informacji na ich temat.
    Słyszałam też opinie, że Arabia Saudyjska to nie najciekawsze miejsce do życia dla samej kobiety. . . Jakieś opinie, podpowiedzi? 🙂
    Pozdrawiam,
    M

Profile photo of Ulala86
    Ulala86
    Member

Hey dziewczyny trzymam kciuki na jutrzejszej rekrutacji gdzie wszystkiego sie dowiecie. Bedziecie mialy tez mozliwosc zadac pytania do jednej z pracujacych tu polek 🙂

Pozdrawiam

Profile photo of Alexandra
    Alexandra
    Member

dziewczyny jak tam? mi się udało! :))))))))

Rekrutacja dalej trwa – 10.04 w Warszawie :)) Alexandra jak wrażenia? Jak wyglądało spotkanie? 🙂

Alexandra
    Member

Super 🙂 Bardzo miła komisja, ale i wymagająca. Poszłam szczerze mówiąc z ciekawości, by zobaczyć jak to wygląda taki assessment day w arabskich liniach, byłam nieprzygotowana, więc myślę (posłodzę sobie :D), że albo trzeba być bystrym i sprawnie odpowiadać na różne pytania albo solidnie przygotowanym 😀 Ale tak ogólnie – super doświadczenie 🙂

Profile photo of Kamila.M89
    Kamila.M89
    Member

Mi też sie udało 🙂 Tak myslalam, ze Tobie Aleksandra sie uda 🙂

Alexandra
    Member

Gratuluję! 🙂 Bardzo się cieszę 🙂

Profile photo of XXX
    XXX
    Member

Czy mogłybyście powiedzieć jak wyglądała rekrutacja we Wrocławiu 13 marca ? Ile było kandydatek ? Jak wyglądał sam proces rekrutacyjny ? I jaki poziom językowy ?

Profile photo of Kamila.M89
    Kamila.M89
    Member

Rekrutacja składała sie z kilku etapów. Na początku byla prezentacja firmy, nastepnie test z ang ( czytanie ze zrozumieniem), później praca w grupie i komisja nas oceniała. Potem sprawdzanie ewentualnych tatuaży, blizn itp. Na koncu byla rozmowa z komisja. Jesli chodzi o angieslki to poziom komunikatywny. Ja mówiłam mniej pewnie niz reszta dziewczyn, raz nie do konca zrozumialam pytanie, ale poprosilam o powtorzenie. Ogólnie było naprawde miło ( ja i tak bylam klebkiem nerwow :P) i wszystko bardzo profesjonalnie. 🙂 Tak wiec, usmiech, spokój i bedzie dobrze 🙂

Mnie wlasnie najbardziej stresuje to, ze wszystko po angielsku, i chodzi mi o poziom – niestety, mam blokadę przed rozmowami ponieważ nie mam zbytniego kontaktu z osobami anglojęzycznymi 🙁
    A dużo było kandydatek we Wrocławiu ? I czy oni po każdym z etapów eliminują kandydatki czy wszyscy przechodzą wszystko od początku do konca ?

Profile photo of wojtek123
    wojtek123
    Member

Mam pytanie,
    po wątku widzę, że oferty były skierowane tylko do kobiet, natomiast przy nowym ogłoszeniu ze spotkaniem rekr. 10 kwietnia zaznaczone jest, że poszukują stewardess/stewardow – czy do tej pory zdarzali się mężczyźni na spotkaniach, a jesli tak to czy ktoś wie z jakimi wynikami? 😉

Profile photo of Justyna
    Justyna
    Member

Mężczyźni również mogą startować do nich 🙂
    Jedynie w Saudia Airlines rekrutują tylko kobiety

Tak wgl wybiera się ktoś do nich na rekrutacje? Do Saudia , 7 Maja będzie spotkanie w Warszawie

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up