Oman Air 17 Lutego 2013 Warszawa

This topic contains 64 replies, has 25 voices, and was last updated by  matylda 6 years, 2 months ago.

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 65 total)
  • Author

moni
    Member

Elor, mam kilka pytań do Ciebie:
    1) Ile dni potrwa rekrutacja? Czy wszystko zamyka się w jednym dniu?
    2) Zakładając, że ktoś przejdzie do final interview ile czasu trzeba czekać na wyniki rekrutacji?
    3) Czy oprócz opłaty rekrutacyjnej jest jeszcze jakaś opłata za szkolenie, czy te 1500 euro obejmuje już wszystko?

z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

Ja bym się chwilowo nie martwiła 🙂 najważniejsze to się dostać, wszystko potem będzie nam wyjaśniane 🙂 ja również czekam na paszport, zobaczymy, zdarza się, że pozwalają dosyłać jeśli czegoś brakuje jeśli naprawdę się spodobasz 🙂

• This reply was modified 6 years, 4 months ago by  lenavalentino.

Traveler
    Member

1) rekrutacja potrwa 1 dzień
    2) Z tego co wiem wyniki są natychmiast
    3) Brak innych opłat. To oni już będą płacić wam

oktozl
    Member

dostalam zaproszenie i sie wybieram 🙂

Emily
    Member

Czy jest jeszcze możliwość aplikowania, czy już za późno?

Traveler
    Member

Jest możliwość.

Mateusz
    Participant

jak tam rekrutacja? Ile osób przyszło?

Traveler
    Member

50 osób, 19 osób przeszło do końca, z tego co wiem ok 15 dostanie kontrakty, organizatorzy bardzo zadowoleni z poziomu kandydatów. Test z anglika bardzo trudny, odpadła połowa osób ktore przeszli przez grooming

• This reply was modified 6 years, 4 months ago by  Traveler.

Madzia88
    Member

Czy można jeszcze aplikować czy 17.02 to był jedyny termin? 🙁

Traveler
    Member

będą inne terminy, dam znać jak już będzie ustalone wszytko.

[…] Treść niezgodna z Regulaminem Serwisu.

• This reply was modified 6 years, 4 months ago by  Traveler.
    • This reply was modified 6 years, 4 months ago by  cabincrew24.com.

coccinella87
    Member

Czy można aplikować ponownie jeżeli będzie kolejna rekrutacja? Dostałam zaproszenie na 17.02 ale nie mogłam przyjść tego dnia 🙁

• This reply was modified 6 years, 4 months ago by  coccinella87.

Victoria
    Member

Rozumiem, że oferta pracy była skierowana do płci pięknej. Czy mężczyźni są brani pod rozwagę w następnej rekrutacji?

Traveler
    Member

Niestety w większości tych rekrutacji nie są, jednak zawsze warto próbować. Staramy się za każdym razem przekonywać linie do rekrutowania mężczyzn. W dużej mierze zależy to też od linii i polityki zatrudnienia w danym państwie.

a czy szykujecie również inne rekrutacje? dla innych linii lotniczych? Bardzo fajny ten Oman muszę przyznać 🙂

i przepraszam od razu, że w tym wątku piszę:)

dziewczyny, Pani z Omanu zwracała uwagę bardzo na wygląd, malujcie się, make-up zbyt delikatny nie wystarcza, szminki muszą iść w ruch. I oczywiście dbajcie o paznokcie 🙂

Traveler
    Member

Bardzo przykładali wagę do włosów, dłoni, skóry, make upu, włosy spięte na rekrutację. Do tego waga i wzrost bardzo ważne. W moim odczuciu rekrutacja bardzo przyjemna, inna niż dotyczasowe do arabskich linii.

Są w planach rekrutacje do innych ciekawych linii, które do tej pory w Polsce nie rekrutowały.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up