Personel pokładowy – PLL LOT

This topic contains 470 replies, has 147 voices, and was last updated by  Milala 1 week, 1 day ago.

Viewing 15 posts - 436 through 450 (of 471 total)
  • Author

Paulina
    Member

mogliby juz nas nie trzymac w niepewności

blu94
    Member

Ktokolwiek dostał dzisiaj odpowiedź?

Paulina
    Member

u mnie cisza

BambiBambi
    Member

Dostałam właśnie zaproszenie na szkolenie 10.07. 🙂

BambiBambi
    Member

I teraz muszę prosić żeby uwzględnili mój okres wypowiedzenia, o którym im mówiłam 😀 ehh człowiek nie może się pocieszyć w 100% 😀

marta
    Member

Tez dostałam zaproszenie na szkolenie 10.07 ;D

Paulina
    Member

tez dostalam potwierdzenie, ale u mnie napisali, że informacje o terminie szkolenia dostane na poczatku tygodnia telefonicznie,….

BambiBambi
    Member

Paulina, a chciałaś lipcowy czy późniejszy?

Paulina
    Member

pytaly mnie kiedy moge odejsc z [racy to mowilam, że tak naprawde to w kazdej chwili, wiec mialam nadzieje, że jak najwczesniej zaczne szkoelnie

Paulina
    Member

Justyna, rozumiem, że Ty nie mozesz rozpoczać szkolenia w lipcu i wolisz ten pozniejszy termin?

Beata S
    Member

Dziewczyny ja tez się dostałam na 10.07 ale bardzo bym chciała na sierpień, ten późniejszy termin. Jeśli któraś chciałaby się zamienić to dajcie znać może jakoś się uda 🙂

Paulina
    Member

ja poczekam na telefon (swoja droga dziwne, że tylko ja takie info dostałam) ale w razie czego bardzo chetnie zamienię się na termin lipcowy

BambiBambi
    Member

To widzę, że więcej osób ma taki problem :p. To znaczy będzie to dla mnie bardzo problematyczne żeby zacząć w lipcu, ale oczywiście jeśli nie będzie takiej opcji to stanę na głowie :p. No chyba że będzie opcja zamiany. Poczekam na telefon, odpisałam też na maila. Zobaczymy czy będzie taka opcja. Może wszystkim wysyłają termin i dopiero będą układać listy szkoleniowe jak dostaną odpowiedzi. Nie wiem.

blu94
    Member

Ja też dostałam pozytywną odpowiedź, ale właśnie tak jak Ty Paulina, że bez konkretnej daty szkolenia, mają w następnym tygodniu dzwonić. 🙂

Paulina
    Member

no to moze to taka forma zabezpieczenia z ich strony, żeby wiedzieć mniej więcej kto może w lipcu ale żeby też sie nie okazało, że wszyscy chca w tym terminie 😀

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up