Personel pokładowy – PLL LOT

Tagged: 

This topic contains 706 replies, has 208 voices, and was last updated by  Yarek yarkiewich 1 week, 2 days ago.

Viewing 15 posts - 691 through 705 (of 707 total)
  • Author

Piotr
    Member

Gratuluję! Czyli jednak otwierają. Zacząłem się ostatnio zastanawiac czy to aby nie umarło. Tzn że aplikacja została otwarta i tego samego dnia zaproszenie?

Karolina
    Member

Wiesz otworzyli jakis czas temu i odezwali sie na drugi dzien ale nie wiem jakim cudem ja tego maila nie odczytałam…i przpeprosilam w odpowiedzi wyrażając przy tym chęć wzięcia udziału w następnej rekrutacji jezeli beda chcieli mnie uwzględnić No i napisali s ten piatek ze zapraszają mnie na 29.08

Piotr
    Member

Karolina, jak tam rekrutacja? Jak wrażenia?

Karolina
    Member

Odnośnie wrażeń i tego jak wszystko przebiegało to moge jedynie oczywscie mowić w swoim imieniu ale ja byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, nie spotkało mnie nic niemiłego a wręcz przeciwnie na rozmowie indywidualnej, czy to pózniej z lektorem języka ang i zadaniach grupowych. Oczywscie czasami te opinie miały inny wyraz ale ile ludzi tyle zdań 🙂 maja dac znać na początku następnego tygodnia jak wyglądają wyniki rekrutacji niezależne od wyniku każdy dostanie wiadomość

Piotr
    Member

Super. A z takich technicznych spraw, to ile mniej więcej było ludzi na Twoim spotkaniu? Orientujesz się może, czy dalej będą rekrutowac?

Karolina
    Member

Napewno zaznaczyli ze potrzebują ludzi wiec rekrutacje z cała pewnością sie pojawia ale nie dostaliśmy info odnoście konkretnych dat. Napewno to szkolenie miałybyśmy zaczynać w październiku to było podane.
    Liczba ludzi z mojej grupy to jak pamietam 19/20 osob

Piotr
    Member

No to życzę powodzenia 😉
    ps jest jakaś szansa napisać gdzieś do Ciebie, bo tutaj opcja wysyłania wiadomości nie działa

Karolina
    Member

https://m.facebook.com/karolina.szyszka.31
    To mój fb jak cos to śmiało pisz

Agata
    Member

Dzisiaj ostatni dzień rekrutacji z tego wskazuje oferta na pracuj.pl
    Ktoś w ostatnich dniach dostał jakąś odpowiedź czy cisza?
    bo już nie wiem czy sobie robić jakąś nadzieję… 😛

halo czy ktos dostal jakies informacje odezwali sie do kogos?jezeli tak to jak to zwykle robia? mailowo czy telefonicznie, rekrutacja zakonczona 31.08 tak jak ktos tam wyzej pisal.

Piotr
    Member

Zazwyczaj mailowo. Rekrutowałem w sierpniu i nic.

Karolina
    Member

Kto zaczyna szkolenie 8.10? 🙂

Kuba
    Member

Zgłaszam się 😉

aplikowaliscie przez ich aplikacje rekrutera na ich stronie czy jakos inaczej kuba i karolina

Karolina
    Member

Ja akurat przez pracuj.pl 🙂

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up