Polskie Linie Lotnicze LOT

This topic contains 26 replies, has 14 voices, and was last updated by  NNNaattt 1 year, 4 months ago.

Viewing 12 posts - 16 through 27 (of 27 total)
  • Author

Kris
    Member

@osiczka, jak tam w Locie?

osiczka
    Member

jest napisane proscie a bedzie wam dane….

krzysiu ja opuszczam ten nasz polski piekny kraj i nie mam zadnych ciekawych informacji

jak doznam info napisze….

poki co pakuje walizki i uciekam na wyspy brytyjckie 🙂

osiczka
    Member

osiczka
    Member

na dreamy poczekamy troszke dluzej niz ustawa przewiduje a locik niestety sam sobie doklada gwozdzie do trumny……

Mateusz
    Participant

o jaaa.. A tak się cieszyli z Dreamlinerów..

osiczka
    Member

kochani moje dosc dobre zrodlo informacji lotowskie chwilowo poza zasiegiem….

wiem ze chca leasingowac airbusy wraz z zalogami
    wczoraj bedac na rekrutacji wiadomo jakiej dowiedzialam sie ze jednak beda kabinowac cos z boeingiem…
    jakby ktos cos wiedzial to mowcie bo niby airbusy maja ta informacje potwierdzic jakos w tygodniu a tu zaczyna sie cyrk z boeingiem….

jakies zamieszanie albo zaslona dymna

Marcinmk
    Member

jak w polityce… afera ucisza aferę.

Michalina
    Member

No i LOT przeprowadza kolejną rekrutację… Generalnie jak myślicie, jest sens aplikować do LOTu? Mam co do tego mieszane uczucia…

Lotka
    Member

Jesli chcesz polatac to aplikuj. Slyszalam,ze nowe nabory, ktore teraz przyjeli dostana (oczywiscie wybrancy a nie wszyscy) oferte przedluzenia ale najprawdopodobniej na kontrakt. Teraz raczej LOT przejdzie na kontrekty skoro juz na takiej zasadzie zatrudniają kokpit. W ELO to sie sprawdzilo wiec i LOT to pewnie wdrozy.
    Ale skoro teraz jest oferta na umowe o prace to probuj, zawsze to pare miesiecy normalnego zatrudnienia. Jesli oczywiscie nie masz nic leszego na oku 😉

Kris
    Member

Coś już wiadomo?? 🙂
    Podobno samozatrudnienie?

MIkolaj
    Member

Czy wiadomo coś na temat rekrutacji do LOTu, w najbliższym czasie?

NNNaattt
    Member

Witam:) Proszę powiedzcie, czy WAW tj jedyna baza? Kiedyś czytałam, że planują otworzyć w KTW, ale to nie były potwierdzone info. Z góry dzięki!!

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up