Rekrutacja Enter Air 2016

This topic contains 91 replies, has 30 voices, and was last updated by Profile photo of patka patka 2 months, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 92 total)
  • Author
    Profile photo of Wiktor
    Wiktor
    Member

Karina dziękuje bardzo za odpowiedz. Z jeden strony bardzo pomagają wasze podpowiedzi, z drugiej jest coraz większy stres

Profile photo of Karina
    Karina
    Member

Właśnie odnalazłam ten wątek, ale dziękuje wszystkim za rady, na pewno się przydadzą. 🙂

Profile photo of Malwina
    Malwina
    Member

Cześć Wam 🙂 tez się wybieram do warszawy na rekrutacje. Byłam już na kilku ale nigdy w enter air. Poczytałam trochę o przebiegu rekrutacji 🙂 skąd jesteście? Ciekawa jestem jak dużo nas bedzie

Profile photo of Ilona
    Ilona
    Member

Hej 🙂 W jakim języku poszczególne etapy? Skoro scenki mieszane?

Profile photo of Karina
    Karina
    Member

Ja jestem ze Śląska. A co do tego w jakim języki będą poszczególne etapy to niestety nie mam pojęcia. Gdzieś na forum wyczytałam, że to przedstawienie informacji na swój temat jest w języku angielskim, natomiast ze scenkami podobno różnie, czasami w języku na angielskim, a czasami w polskim, ale tak jak pisalam wcześniej tylko to co wyczytałam na forach 😉

Profile photo of Malwina
    Malwina
    Member

Tez jestem ze śląska 🙂 dokładnie kolo Będzina. No pewnie wszystko po angielsku będzie mogę dopytac bo znajoma znajomej tam pracuje chociaż ona była 5 lat temu rekrutowana wiec może się coś zmieniło. 🙂 pozdrawiam

Profile photo of Karina
    Karina
    Member

Na rekrutacji w grudniu tylko pierwszy etap, czyli autoprezentacja, był po angielsku 🙂 Reszta po polsku.

Profile photo of Malwina
    Malwina
    Member

Aa no to ok 🙂 widzimy sie w wawie 🙂

Profile photo of Maggie
    Maggie
    Member

Też będę jutro na rekrutacji w Warszawie i będzie to dla mnie pierwsza taka rozmowa 🙂
    Życzę wszystkim powodzenia, do zobaczenia! 🙂

Profile photo of Piotr Fica
    Piotr Fica
    Member

No i jak Wam poszło na rekrutacji? 🙂

Profile photo of Karina
    Karina
    Member

No ja sama nie wiem, doszłam do końca, ale ciężko mi jest samej ocenić-do 2 tygodni mają dać znać. Wiem, że do paru dziewczyn, które starały się o umowę na stałe, już wczoraj po rekrutacji dzwonili. 🙂
    A co do tego jak wyglądały etapy, to tak samo jak na rekrutacji w grudniu. 🙂

Profile photo of Aleksandra
    Aleksandra
    Member

Hej 🙂 mam pytanie. Wysyłałam już kiedyś aplikację, ale chciałabym rekrutować jeszcze raz, ponieważ trochę się u mnie pozmieniało i teraz inaczej wypełniłabym aplikację np. jeśli chodzi o dyspozycyjność. Jednakże mają już mojego emaila w bazie i nie wiem czy mogę rekrutować i wpisać innego…

Profile photo of Malwina
    Malwina
    Member

Hej. Tak użyj innego adresu. Ja tak zrobiłam 🙂

Profile photo of Malwina
    Malwina
    Member

Ogólnie rekrutacje spoko wyglądają. Niestety odpadłam po 2 z 3 etapów…

Profile photo of olkaaa
    olkaaa
    Member

Hej 🙂 widziałam, że pojawił się nabór dla studentów na okres letni. Ktoś z Was aplikuje?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up