Rekrutacja Enter Air 2016

This topic contains 100 replies, has 39 voices, and was last updated by  karolina-rybacka 6 days, 4 hours ago.

Viewing 11 posts - 91 through 101 (of 101 total)
  • Author

olkaaa
    Member

Hej 🙂 Dostałam zaproszenie na rekrutację 4 marca. Niestety z powodu choroby, nie mogłam się na niej pojawić. W zaproszeniu było napisane, że nie ma możliwości zmiany terminu. Myślicie jednak, że mogę zgłosić jeszcze raz swoją aplikację? Wiem, że jest jeszcze rekrutacja 18 marca.

patka
    Member

Cześć 🙂 wiecie jak często dostaje się zlecenia?

MonikaMarta
    Member

Witajcie, wypełniał ktoś z was formularz na aktualna rekrutacje? 🙂 dajcie znać jakby ktoś dostał zaproszenie na spotkanie 🙂

Ja dzisiaj dostałam zaproszenie na 11.11

frousie
    Member

hej, ja tak samo dostałam zaproszenie na 11.11

Hej! Ja również dostałam;)

Czy aplikując przez stronę Enter dostaliście potwierdzenie o przyjęciu zgłoszenia na maila?

Patrycja
    Member

Pytanie do osób będących w temacie: na jakie miesięczne wynagrodzenie można liczyć pracując na zwykły kontrakt, nie wakacyjny? Oczywiście bardzo orientacyjnie, wiem, że wszystko zależy od nalotu itd. Chciałabym natomiast wiedzieć jakie są widełki.

Sylwia K.
    Member

Hej, ktoś dostał zaproszenie na 25/11?

Rybalata
    Member

Tak, ja również dostałem zaproszenie na 25/11 🙂 Mam znajomą która tam pracuje od półtorej roku więc jak chcesz czegoś się dowiedzieć to pytaj, re-search już zrobiłem 😉

Hej 🙂 po jakim czasie można ponownie aplikować?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up