Rekrutacja Enter Air 2016

This topic contains 100 replies, has 39 voices, and was last updated by  karolina-rybacka 5 months, 1 week ago.

Viewing 11 posts - 91 through 101 (of 101 total)
  • Author

olkaaa
    Member

Hej 馃檪 Dosta艂am zaproszenie na rekrutacj臋 4 marca. Niestety z powodu choroby, nie mog艂am si臋 na niej pojawi膰. W zaproszeniu by艂o napisane, 偶e nie ma mo偶liwo艣ci zmiany terminu. My艣licie jednak, 偶e mog臋 zg艂osi膰 jeszcze raz swoj膮 aplikacj臋? Wiem, 偶e jest jeszcze rekrutacja 18 marca.

patka
    Member

Cze艣膰 馃檪 wiecie jak cz臋sto dostaje si臋 zlecenia?

Anonymous

Witajcie, wype艂nia艂 kto艣 z was formularz na aktualna rekrutacje? 馃檪 dajcie zna膰 jakby kto艣 dosta艂 zaproszenie na spotkanie 馃檪

Ja dzisiaj dosta艂am zaproszenie na 11.11

frousie
    Member

hej, ja tak samo dosta艂am zaproszenie na 11.11

Hej! Ja r贸wnie偶 dosta艂am;)

Czy aplikuj膮c przez stron臋 Enter dostali艣cie potwierdzenie o przyj臋ciu zg艂oszenia na maila?

Patrycja
    Member

Pytanie do os贸b b臋d膮cych w temacie: na jakie miesi臋czne wynagrodzenie mo偶na liczy膰 pracuj膮c na zwyk艂y kontrakt, nie wakacyjny? Oczywi艣cie bardzo orientacyjnie, wiem, 偶e wszystko zale偶y od nalotu itd. Chcia艂abym natomiast wiedzie膰 jakie s膮 wide艂ki.

Sylwia K.
    Member

Hej, kto艣 dosta艂 zaproszenie na 25/11?

Rybalata
    Member

Tak, ja r贸wnie偶 dosta艂em zaproszenie na 25/11 馃檪 Mam znajom膮 kt贸ra tam pracuje od p贸艂torej roku wi臋c jak chcesz czego艣 si臋 dowiedzie膰 to pytaj, re-search ju偶 zrobi艂em 馃槈

Hej 馃檪 po jakim czasie mo偶na ponownie aplikowa膰?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up