Ryanair

This topic contains 304 replies, has 102 voices, and was last updated by  Gracjan 6 months, 3 weeks ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 305 total)
  • Author

B738
    Member

W Ryanie nie ma czegoś takiego jak podstawa.

Irek
    Member

W Rayanie zarabiasz 1200 EU jeżeli wylatasz podstawową ilość godzin. Teraz odejmij od tego  ratę za kurs. A masz surprise i 3 razy dostajesz bonus w postaci premii na zakwaterowanie suma premii to ok 800 EU. Po roku czasu jeżeli spłacisz kurs twoja pensja wzrasta do 1600 EU. plus premie.

Bota
    Member

Czy ktoś z Was wie, jak wygląda sytuacja w bazie w Brukseli – Charleroi?  Ile się tam zarabia? Jak przedstawia się sytuacja z zakwaterowaniem – linie pomagają w znalezieniu lokum? Kiedy dostaje się pensję – z dołu? Czy może z góry zaliczkowo?

więc tak linie pomagają z lokum ale tylko w przypadku irladii bo tam możesz dostać rodzine ale to w trakcie kursu,  a potem samemu trzeba lokum sobie znaleźć

Bota
    Member

Dziękuję Olga 🙂 Możesz napisać jak to wygląda w praktyce?  Po kursie jedziesz do bazy i co?  Wynajmujesz hotel i szukasz w trakcie stancji? A może w trakcie kursu przez internet?

Bota
    Member

Szukam informacji dotyczących bazy w Brukseli – Charleroi. Jak przedstawia się tam sytuacja z ilością godzin do wylatania? Czy dam radę utrzymać się i spłacić kurs? Jaka atmosfera? Będę wdzięczna za info

hmm wiesz co kochana jestem przed kursem a bazę mam we Włoszech ale gdzie jeszcze nie wiem będę wiedzieć w najbliższym czasie. Ale już wiem że po kursie to szukasz sobie sama lokum.. np spróbuj poszukac jakiejsc stronki z mieszkaniami to rent .. z tego co się orientuje własnie dużo zależy od bazy czy da rade sie utrzymac dajmy na to np.Norwegie jest bardzo droga i dużo ludzi wiązało tam koniec z końcem.. ale jak  przedstawia Bruksela nie wiem..

Bota
    Member

OK. Dzięki 🙂

• This reply was modified 5 years, 11 months ago by  Bota.

Agata
    Member

nowy termin szkolenia w Krakowie, 26 luty;) ktoś o tym myśli?

lotniczka
    Member

A do jakich baz można trafić po szkoleniu w Krk?

embraer88
    Member

do każdej 🙂 to jest ruletka xD

lotniczka
    Member

Nie, teraz Ryanair podając liste kursów  odrazu informuje do jakich baz się później trafia. A przynajmniej zawęża opcje do kilku ;d

Agata
    Member

niestety tym razem nic z tego;) w mailu z informacją o szkoleniu w krk było również napisane

“Niestety nie możemy potwierdzić konkretnych baz dostępnych dla uczestników szkolenia w Krakowie. Informację o przydzielonej bazie każdy zarejestrowany kandydat otrzyma ok. 2 tygodni przed kursem.”

lotniczka
    Member

Agata a kiedy byłaś na rekrutacji do RYRa? Może w piątek 4 stycznia w Wawie?

Agata
    Member

nie nie, ja w sumie byłam dosyć dawno, bo 16 listopada w katowicach, zadecydowałam że jednak rezygnuję, ale jeśli jest kurs w krakowie gdzie mieszkam to poważnie zaczynam na nowo to rozważać;)

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up