Travel Service

This topic contains 826 replies, has 138 voices, and was last updated by  Kris 3 years, 6 months ago.

Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 827 total)
  • Author

Szymon
    Member

Przy piwku, chyba tym z barku, uczyć się! 😉
    Jak już mówimy o kursie to trochę przerażająca wizja 7 dni w tygodniu po 8 godzin… ale co tam, miesiąc można wytrzymać 🙂

FlyHigh
    Member

7 dni w tygodniu?;>

Szymon
    Member

That’s that she said 😉

Madzia88
    Member

Dostałam meila od nich, że jak najbardziej można przyjechac do Katowic, jeśli chce się pracowac w Warszawie. Tzn ze dopiero pozniej przydzielaja bazę 🙂

Michał
    Member

Czyli odpowiedzi beda po rekrutacji w Katowicach.

Wydaje mi sie ze kurs od pon do piatku. Tak powiedzieli dziewczynie na rozmowie. Hmm ciekawe.

Annie
    Member

Czyli będą przebierać wybierać… Niezly przesiew.

Kris
    Member

@madzia88 napisał(a):
    Dostałam meila od nich, że jak najbardziej można przyjechac do Katowic, jeśli chce się pracowac w Warszawie. Tzn ze dopiero pozniej przydzielaja bazę 🙂

Jeżeli byliśmy na rekrutacji w WAW to nie oznacza że zostaniemy przydzieleni do bazy WAW?

Madzia88
    Member

@kris napisał(a):

Jeżeli byliśmy na rekrutacji w WAW to nie oznacza że zostaniemy przydzieleni do bazy WAW?

Nie wiem. Ale wydaje mi się, że po prostu to pozniej uwzgledniaja przy podejmowaniu decyzji i wiedza ile osob przyjac

magda0328
    Member

Na jakie miesiące dostajemy kontrakt??

Kris
    Member

Z tego co pamiętam to chyba do końca września. Na 6 miesięcy.

Michał
    Member

Kwiecien/maj do pazdziernika

Michał
    Member

A moze i do wrzesnia, juz nie pamietam dokladnie.

Annie
    Member

On powiedział, że wrzesień ewentualnie połowa października.

Hej ! A ja mam takie ogólne pytanie . Czy generalnie linie lotnicze przeprowadzają rekrutacje tylko raz w roku ? Czy są też jakieś nabory w okresie jesiennym ? Chodzi o to, że w maju mam maturę więc narazie niestety nie mogę aplikować . Pozdrawiam i życzę powodzenia 😉

Czartery raczej nie robią naborów jesiennych. Z kolei do linii bliskowschodnich nie łapiesz się wiekowo, wymagany wiek to 21 lat. Większość linii wymaga co najmniej 2 lat doświadczenia w obsłudze klienta.

The topic ‘Travel Service’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up