Travel Service

This topic contains 826 replies, has 138 voices, and was last updated by  Kris 2 years, 7 months ago.

Viewing 15 posts - 691 through 705 (of 827 total)
  • Author

Czy ktoś coś wie na temat zatrudnienia? Co z ubezpieczeniem? Czy są jakieś benefity ; )?

Zofia
    Member

tak niestety nic o dietach nie wspominali

Paulina
    Member

a ktoś do Katowic się decyduje jechać na OD?

Pitaja
    Member

A to w Katowicach to jest na 10 czy na 13 ? Dwie tury robią, jak komu bardziej pasuje ? Tak chyba też w Wawie było, nie ?
    A jak test z ang wyglądał ? Trudny … ?

Pitaja
    Member

Czy ktoś doszedł do rozmowy face to face ? O co firma pytała ?

Asia Bieńko
    Member

W wawie było i na 10 i na 13. Za szkolenie w travel service w Pradze 4-5 tygodni płacicie sami – transport, zakwaterowanie, wyżywienie. Pierwszą pensję dostaje się wlaśnie po szkoleniu.

Szymon
    Member

Asia, mówisz tylko o utrzymaniu? Nie trzeba płacić jeszcze za szkolenie?

Zofia
    Member

za szkolenie samo w sobie nie, oni placa podstawowa pensje, chodzi o to ze na poczatek jest to inwestycja w koszta dojazdu i pobytu.

jak myslicie kiedy sie odezwą/??

katia
    Member

1 -2 marca mają być wyniki , pytałam po rozmowie 🙂

Asia Bieńko
    Member

Tak jak Zofia mówi – szkolenie samo w sobie bezpłatne, płacisz jakbyś tam mieszkał w Pradze sam za siebie.

Zofia
    Member

ja pytalam tez o wyniki i powiedzialam mi ze DO 1 MARCA wiec ciekawi mnie czy mozliwe zeby np dzis lbo jutro dali odp och milo by buylo

Gosia
    Member

Czy może ktoś się podzielić wrażeniami po rozmowie i powiedzieć jak ona wyglądała drugiego dnia rekrutacji?

Marta
    Member

Również będę wdzięczna za wszelkie informacje dotyczące rozmowy 😉

Rozmowa była dość krótka i mało skomplikowana, nie było żadnych scenek. Były 2 Panie siedzące za stołem, powitanie w języku polskim później krótka rozmowa po ang. Pani poprosiła o prezentacje swojje skromnej osoby, jednak nie był to długi monolog, jakaś wielka prezentacja, od razu naturalnie przeszła do rozmowy. Pytała się o moje studia, jak się mają do lotnictwa, czemu chcę latać, jak sobie wyobrażam pracę i szkolenie, biorąc pod uwagę ,że mam rodzinę, pytała się też czego moim zdaniem nie wolno robić w samolocie. Ogólnie rozmowa była bardzo przyjemna, żałuję delikatnego stresu, bo powiedziałabym więcej i swobodniej, ale zawsze mądrość po szkodzie ; ). Drobne błędy językowe w ogóle nie zostały zauważone, liczy się raczej umiejętność w miarę płynnego wysłowienia się.

Moja rozmowa przebiegła podobnie. Pani pytały się czym zajmuje się stewardesa, czemu chcę nią zostać, co wiem o ich firmie. Bardzo przyjazna atmosfera, naprawdę nie ma się czego bać.

A jak ktoś dostał już odpowiedź, dajcie znać! 🙂

The topic ‘Travel Service’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up