Travel Service

This topic contains 826 replies, has 138 voices, and was last updated by  Kris 1 year, 10 months ago.

Viewing 15 posts - 811 through 825 (of 827 total)
  • Author

padmeamidala
    Member

@lukaasz

No dobrze, dobrze, może źle się wyraziłam z tym mniej więcej czy średnio…tak z twojego doświadczenia kiedy ty pracowałeś?

Katarzyna
    Member

Dajcie znać czy te “later” już nastąpiło. Ja jestem świeżakiem w tym zawodzie i wiem, że powinnam zrobić badania lekarskie, ale nie bardzo się orientuje czy na własną rękę mam je robić, czy jakieś skierowanie mam dostać?…
    Zaraz podpytam wujka Google, ale podejrzewam, że każda firma ma inaczej – tak jak ze szkoleniem.

lukaasz
    Member

“Later” pewnie nastąpi kiedy będą mieli komplet ludzi do baz, czyli kilka dni po rekrutacji 11tego.

Amidalo, nie ma ani średniej ani dobrej odpowiedzi na Twoje pytanie. Z mojego doświadczenia możesz w miesiącu mieć 100% lotów baza-x-baza, ale równie dobrze możesz mieć 0% takich lotów.
    Tak samo z pobytami, miałem pobyt 6 godzinny i miałem 10 tygodniowy. Oczywiście jeśli masz pobyt 10 tygodni to jest szansa że planowanie spyta czy się zgadzasz, ale równie dobrze mogą Ci taki pobyt wrzucić bez pytania.
    To czartery, sytuacja zmienia się wraz z strajkami, wybuchami wulkanów, trendami wakacyjnymi.

Karo
    Member

Czy ktoś z was może mi pomóc rozwiązać jeden problem? Na szkolenie na pewno nie pojedziemy wcześniej niż 21-30 dni po dostarczeniu dokumentów. Ja swoje będę wysyłać 11/12 marca, więc dojdą ok 13, jak nie dopiero po weekendzie (16.03). Mam ważny wyjazd na początku kwietnia, ale nie wiem czy mogę ryzykować, wróciłabym do Polski 12.04. Czy ktoś doświadczony z TVS może się wypowiedzieć na ten temat, czy oni raczej szybko się z tymi papierami uwijają, czy niewiadomo i jest to kwestia losowa?

lukaasz
    Member

Nie jest to losowe, ale na czas wpływa wiele czynników które lubią się zmieniać. Patrząc na to, że sezon rozkręca się od początku maja, początek kwietnia to taki najwyższy czas żeby zacząć kurs.

Karo
    Member

dzięki @lukaasz !
    w takim razie wyjazd odpada 😉

padmeamidala
    Member

@lukaasz

Dzięki za odpowiedź. Po cichu liczę, że jednak takie akcje w stylu 0% powrotów do macierzystej bazy czy więcej niż kilkudniowe pobyty zwyczajnie nie opłacają się firmom finansowo 😉
    A czy orientujecie się może coś na temat umów jakie są w TS, czy obowiązują rożnego rodzaju dziwne kary w stylu 10k euro kary za jednostronne zrezygnowanie z umowy przedwcześnie (o takiej karze słyszałam w kontekście umów oferowanych przez jedną z linii). Czy takie praktyki się zdarzają?

@Szymon no to w kwestii umowy mnie uspokoiłeś 🙂

• This reply was modified 2 years, 8 months ago by  padmeamidala.

Szymon
    Member

@lukaasz
    W sezonie 10 tygodni? Gdzie Cię chłopie rzucili na tak długo w sezonie? 😉

Kilkudniowe wycieczki po Polsce i jakieś zagraniczne 12 (choć rzadko) za granicą to standard.

@padmeamidala
    Zwykły okres wypowiedzenia był, bez żadnych udziwnień.

Katarzyna
    Member

@karo jakie dokumenty masz na myśli? Badania lekarskie?

• This reply was modified 2 years, 8 months ago by  Katarzyna.

Karo
    Member

Chodzi o te dwa dokumenty, które dostaliśmy mailem, plus przetłumaczone zaświadczenie o niekaralności i ten dowód od notariusza.

mienia
    Member

kto byl na dzisiejszej rekrutacji?

Martyna
    Member

Byłam wczoraj na rekrutacji w Warszawie i nie dostałam jeszcze żadnego maila, mimo że zapewniali nas, że dostaniemy odpowiedź jeszcze w ten sam dzień. Na rozmowie powiedziano mi, że gdy nie dostanę maila, to mam się z nimi skontaktować, ale nie mogę znaleźć w internecie żadnych danych kontaktowych (na stronie internetowej jest tylko adres). Czy mógłby mi ktoś podać jakiś adres email bądź numer telefonu, pod którym mogłabym szukać informacji czy się dostałam czy nie?

Justyna
    Member

judit.rubanyi@travelservice.aero – Judit Rubanyi to Cabin Crew Manager TVS

Martyna
    Member

Czy ktoras z osób uczestniczących we wczorajszej rekrutacji w Warszawie dostała juz informację na maila o tym czy się dostała?

!!! GRUPA NA FACEBOOKU!!!!
    Hej, jeżeli są tu osoby, które przeszły pomyślnie rekrutację w liniach TRAVEL SERVICE zapraszamy do naszej grupy na facebooku. Dzielimy się tam wieloma informacjami dotyczącymi wszystkich dalszych formalności w TS. Jesteśmy w kontakcie z Panią Agnieszką i Judit, więc każde info od nich zamieszczamy na fb.
    Link: https://www.facebook.com/groups/806179209461158/

The topic ‘Travel Service’ is closed to new replies.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up