TRAVEL SERVICE baza WAW, POZ sezon 2014

This topic contains 183 replies, has 53 voices, and was last updated by  Arabeska 4 years, 10 months ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 184 total)
  • Author

lukaasz
    Member

5 czy 6 zależy ile osób przejdzie testy.

Alice
    Member

właśnie, źle się wyraziłam 🙂

MeJet
    Member

Alice,a jaki format zdjecia?

MeJet
    Member

zdjecie w stroju formalnym,spięte włosy itp tak? przepraszam,ze tak wypytuje ale jestem zielona..

Alice
    Member

W ogłoszeniu napisane jest, że to ID card photo, czyli ma to być tylko zdjęcie dowodowe. Nie trzeba przynosić zdjęcia całej sylwetki. Przynajmniej ja to tak pamiętam.

martyna
    Member

ID photo czyli zdjęcie dowodowe co oznacza zdjęcie spełniające formalne wymagania zdjęcia dowodowego

MeJet
    Member

czyli tradycyjny mały format zdjęcia

MeJet
    Member

Jak to jest ze studentami? czy są wgl brani po uwage podczas rekrutacji,czy od razu zdyskwalifikowani przez fakt,ze studiują?

Ola
    Member

Witam ponowie,

piszę, ponieważ mam interes do wszystkich osób z tego forum, które mieszkają poza Warszawą a chciałyby wybrać się na rekrutację. Nie każdy z nas ma rodzinę bądź znajomych, u których mógłby się zatrzymać, więc pozostaje nam nocleg w jakimś hostelu bądź hotelu, co jest dosyć kosztowne. Wpadłam więc na pomysł, że ze trzy do czterech osób z nas mogłoby wynająć kwaterę pracowniczą. Jest to o około połowę tańsze niż nocleg w hostelu w pojedynkę. Jeśli ktoś to przeczyta i będzie zainteresowany proszę wysłać do mnie wiadomość prywatną.

Pozdrawiam!

krzychu510
    Member

może ktoś wypowiedziec się na temat samej pracy? Jak wygląda to w maju i czerwcu ze studentami, czy w ogóle studentów przyjmują? I jak z kwestią szkolenia? Kiedy i w jakiej formie, weekendowo, czy jakis dłuższy wyjazd?

MeJet
    Member

Z tego co sie orientuje ,szkolenie 3-4 tyg w Pradze

Alice
    Member

przyjmują studentów, na rozmowie tylko pytają czy dana osoba da sobie rade z pogodzeniem takiej pracy i studiów. Praca super, fajni ludzie i nie traktuje się w tej firmie pracownika jak zwykłą siłę roboczą czy niewolnika. Szkolenie 5 tygodniowe w Pradze, umowa od pierwszego dnia szkolenia. Tak było w zeszłym roku.

Adrian
    Member

Jak mniej więcej może wyglądać ten test z angielskiego? Bardziej zahaczający o gramatykę, specyfikę pracy?

MeJet
    Member

Alice…jak wygląda proces rekrutacji? Pierwszy dzień..test z wiedzy ogólnej i rozmowa? a co jest Drugiego dnia?

Kris
    Member

Pierwszy dzień – test. Drugiego dnia rozmowa indywidualna. Żadnych scenek czy prac w grupach.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up