Wizz Air

This topic contains 240 replies, has 116 voices, and was last updated by  Agnieszka 1 year ago.

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 241 total)
  • Author

Aleksandra
    Member

Niestety, nadal cisza 🙁 ja startuję do KTW

• This reply was modified 2 years, 7 months ago by  Aleksandra.

aaa
    Member

Wybiera się ktoś 16 na OD w Warszawie? O co chodzi z referencjami, są wymagane jeżeli wcześniej miało się umowę o pracę czy z umowy zlecenie też trzeba coś przynieść?

Maja
    Member

Ja czekam już ponad 4 miesiące na szkolenie na bazę w Gdańsku… Czy ktoś coś wie? A obiecywali tylko 2-3 miesiące 😀

Maja
    Member

Referencje są mile widziane niezależnie od rodzaju umowy, na jaki byłeś/byłaś zatrudniona/y. Po prostu jest to rzetelna opinia jeśli były pracodawca napisze kilka słów o Tobie i Twojej pracy.

Aleksandra
    Member

Maja a ja myślałam, że z moimi niespełna dwoma miesiącami na KTW mam się czego obawiać 😀 Sądzę że “pogonią” nas latem na jakieś szkolenia 🙂

gabby
    Member

Hejka! Ja sie dostalem do WAW… Bylem na OD w luton w listopadzie, ze sie dostalem wiem od samego poczatku grudnia a na szkolenie dalej czekam… To chyba normalne!

Aleksandra
    Member

LUDU ! Czy ktoś wybiera się na szkolenia w czerwcu ? Wczoraj dostałam info, ale bez szczegółów pt. “gdzie, co, jak” , mam czekać na info w najbliższych dwóch tygodniach. Powiedzcie, że ktoś jeszcze idzie, żebym nie była samotna 😀

krzychu510
    Member

Dostałem telefon że się dostałem, ale że wybrałem tylko baze waw to jestem w kolejce oczekującej :< nie wiadomo jk długo. ktoś ma podobnie ? ew jakie bazy teraz dostaliście ?

Aleksandra
    Member

ja wybrałam tylko KTW ale dostałam telefon i jadę 20 czerwca do Warszawy (prawdopodobnie) się szkolić…

Monika
    Member

Pytanie do tych którzy byli na rekrutacji. Jakiego formatu muszą być zdjęcia dla komisji ? 🙂

Aleksandra
    Member

ja dawałam portret 10×15 a sylwetkę trochę większą (15×21?) i wydaje mi się że było ok.

Monika
    Member

Dzięki Aleksandra 🙂

Krzysztof
    Member

Witam wszystkich,

jestem nowy na tym forum i rownież świeżutki jeśli chodzi o pracę w liniach lotniczych.
    Wybieram się na spotkanie WizzAir do Wrocławia, czy ktoś rownież się wybiera, lub może macie dla mnie jakieś rady na co się nastawić i z czym się przygotować ?
    Jestem z Poznania i ta baza najbardziej by mnie interesowała, jest jeszcze na to szansa czy raczej minęła wraz ze spotkaniem w Gliwicach ?

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Gordon
    Member

Ja byłem w Gliwicach 10.06 ludzi ogrom na podstawie prezentacji wybrali 18 osób potem kandydaci odpadali na poszczególnych etapach aż zostało 8 osób. Ale niech nikt nie myśli że tą 8-ke zatrudnili wczoraj większość z nas otrzymała maile że dziękują nam za udział w rekrutacji. Zmarnowałem cały dzień rekrutacja trwała ponad 9 godzin i mimo przejścia wszystkich etapów nie otrzymałem oferty pracy.

Krzysztof
    Member

Dzięki wielkie za odpowiedź.
    Szkoda, że Tobie się nie udało, teraz muszę się poważnie zastanowić czy w ogóle warto jechać.

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up