Wizz Air

This topic contains 240 replies, has 116 voices, and was last updated by  Agnieszka 8 months, 1 week ago.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 241 total)
  • Author

Elissa
    Member

Hmmm… no dobrze 🙂 Dzieki za relacje i porade 🙂

Konrad
    Member

No i Gdańsk okazał się szczęśliwy… Welcome to Wizz Air. 😉

Migotka
    Member

Serdeczne gratulacje ! 🙂 Powodzenia.

MooS
    Member

Również gratuluję i mam pytanie jeśli to nie tajemnica: Jakie warunki finansowe zaproponował Wizz Air? Czy jest to nadal PODSTAWA w formie najniższej krajowej, plus sektory i premia sprzedażowa?

Konrad
    Member

Warunki przedstawiali już przy drugim etapie rekrutacji, więc raczej tajemnicą nie są. Są całkiem atrakcyjne i wyglądają dokładnie tak jak to przedstawiasz – podstawa + sektory + premia.

MooS
    Member

Dzięki za odp. wiem, że głównie latem można sporo sektorów wylatać.  A  na kiedy przewidują  szkolenie i podpisanie umów 🙂 ?

Konrad
    Member

Szkolenia rozpoczną się początkiem lutego w Gdańsku i Katowicach, są one bezpłatne. Zarabiać zaczyna się od pierwszego samodzielnego lotu, czyli niecałe 2 miesiące po rozpoczęciu szkolenia.

m567
    Member

Witam wszystkich

Mam pytanie odnośnie osób studiujących zaocznie. Czy mają oni w ogóle szanse przy rekrutacji, czy grafik lotów jest tak napięty, że nie da rady pogodzić tych dwóch rzeczy?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam 🙂

Reniucha
    Member

Ja w moim CV miałam napisane, że studiuję zaocznie a jakoś ze 130 osób zostaliśmy w 20 (no w tym ja). Także nie wydaje mi się, aby to przeszkadzało

m567
    Member

Ok ,dzięki 🙂 ogólnie to sprawa wygląda tak, że studiuję zaocznie w Gdańsku do czerwca, ale chcę wrócić do Wrocławia. Rozumiem, że nie wchodzi w grę opcja mieszkania we Wrocławiu (w razie gdyby udało się dostać do Wizza ) i dojeżdzanie do Gdańska co dwa tygodnie?

Ati15
    Member

Ważne pytanie!!!!

czy OD w Gdańsku jest jutro czy 25 stycznia? Na www wizza jest data 21 natomiast w komentarzu na ich stronie facebook jest napisane 25 stycznia! Proszę o szybka odpowiedz!

Ati15
    Member

czy wie ktoś ile trwa szkolenie? słyszałam, że 5 tygodni.

monika_sz
    Member

Tak 5 tygodni

looki
    Member

i jak było we Wrocławiu był ktoś ???

magda0328
    Member

Czy jest tutaj ktoś z Wizzaira i wie kiedy bedzie nastepna rekrutacja?

You must be logged in to reply to this topic.

SIGN INTO YOUR ACCOUNT CREATE NEW ACCOUNT

Your privacy is important to us and we will never rent or sell your information.

CREATE ACCOUNT ALREADY HAVE AN ACCOUNT?

FORGOT YOUR DETAILS?

Go up